ARMANI - Sì

Sì - Nová kampaň 2017

V září roku 2017 Giorgio Armani potvrzuje sílu ženy Sì a představuje novou filmovou kampaň režiséra Matthewa Frosta s Cate Blanchett v hlavní roli. Tato kampaň, která vznikla coby manifest emocí, zobrazuje ženu Si, která si užívá svobodu být sama sebou a upevňuje své postavení v moderním světě, ve své vlastní epoše.

ŽENA Sì
Žena Sì se vyznačuje silnou osobností a poklidně nezávislou myslí. Tyto silné hodnoty skvěle ztělesňuje Cate Blanchett, která vyniká opravdovostí a věrohodností. Hodnoty, které jsme do vůně Sì vetkli už v době jejího vzniku roku 2013, jsou nadčasové, přesto působí současněji, než kdy jindy. Sì je vůně, která dovoluje každé ženě přiznat se ke svému skutečnému já, vychutnávat si štěstí v každém okamžiku, žít se svou silou i křehkostí zároveň. Sì je víc než vůně: odhaluje současnou ženskost Giorgio Armani. Jde o manifest svobody, lásky i života.

Sì je více než jen Sì : Sì jsem já Nová reklamní kampaň, která začíná v září 2017, oslavuje rázné a odvážné vyjádření ženskosti, vnitřní sílu ale i přiznání citlivosti. Být ženou ještě nikdy nebylo tak vzrušující a tak odvážné! Tento pocit kreativně ztvárnil a odhalil hlavní hudební motiv Closer to you od francouzské poprockové skupiny Hyphen.

Ve snímku se Cate Blanchett hlásí ke své ženskosti, nebojácnosti, zranitelnosti i odhodlání. V kalhotovém kostýmu, v elegantních přiléhavých šatech, nebo v ležérním svetru představuje všechny aspekty ženy Si.

Emoce i drobné každodenní zážitky formují její osobnost, která je stále komplexnější: žena Sì se mění s každým krokem. Je to žena, která je dnes plná života a zítra ho bude mít ještě více.

PALETA Sì
Giorgio Armani, který našel inspiraci v kráse a rafinované povaze žen, navrhl Sì pro každou ženu v podobě různorodé palety vůní. Každá nová variace Sì nachází podobně jako návrhářovy modely harmonii v okamžiku a ženské touze.

Žena Sì odhaluje bezstarostnou a vášnivou stránku, podobně jako se jemná a jasná frézie rozbalí v Sì Eau de Toilette. Vyniká touhou, živoucím postojem a intenzitou stejně jako černý rybíz v Sì Eau de Parfum. Je elegantní a vášnivá jako chyprový akord v Sì Eau de Parfum Intense. Je okouzlující i tajemná jako ambra v Sì Le Parfum. Září a je plná ladnosti jako Sì Nacre, nová limitovaná edice pro rok 2017.

Sì Nacre: nová limitovaná edice SI, oslnivý jas elegantní sebedůvěry Ve snaze vzdát hold této nové kampani jsme k řadě Sì přidali novou limitovanou edici. Manifest ženskosti a emocí se zlatými motivy objímá lahvičku Sì Nacre. Opalizující narůžovělá vůně se třpytí, jako by odpovídala. Na pokožce se perleťový lesk mění v jiskřivou omamnou vůni.

Sì Eau de Toilette: Zářivá jemnost
Honosná květinová chyprová kontrastního rázu. Sì Eau de Toilette nabízí nečekaně transparentní spojení černorybízového sorbetu s jiskrnou zelenou hruškou, které vytváří svěží a vyváženou kompozici. Potom přijdou na řadu tři okouzlující citrusové tóny: italská bergamotka, mandarinka a esence neroli v samotném srdci. Ty rozlévají svůj jas napříč charakteristickým buketem frézie a májové růže. Pižmo, dřeva bohatá na mízu, erotické dotyky vanilkové esence Vanilla Pure Jungle Essence™ a pačuli zvyšují intenzitu neodolatelné svůdnosti, která přechází do podmanivé vůně pižmových světlých dřev. Zářivá narůžovělá lahvička coby oslava jednoduchosti vypadá, jako by ji svými paprsky smáčelo ranní slunce. Lakovaný uzávěr se stopami tělové barvy působí nenápadně oproti ženským křivkám lahvičky, které umocňuje zlatavý prstenec. Výběr Sì Eau de Toilette znamená výběr citlivého, mistrovského a elegantního aspektu ženy, která doslova září životem.

Sì Eau de Parfum: Osvěžující smyslnost
Olfaktorická kompozice Sì Eau de Parfum se otevírá ve třech akordech: nektar z černého rybízu, moderní chyprový charakter a pižmová světlá dřeva. Jednoduchá a smyslná vůně se ukrývá v prosté lahvičce, v jejímž designu se ozývá minimalistická elegance značky Giorgio Armani. Černý rybíz zde zaznívá plnými a hutnými tóny, přičemž komunikuje se dvěma svěžími a neobyčejně příjemnými vanilkovými variacemi: tou první je přírodní absolut s intenzivním živočišným charakterem, tou druhou je pak Jungle essence™ vyznačující se uhrančivou a návykovou vůní. Motiv májové růže, kterým se proplétá pačuli a který umocňuje fréziový akord, vytváří rafinovanou harmonii. Na závěr této nádherné a nebývale jemné kompozice zazní komplex orcanox™* s tóny ambrových světlých dřev. Sì Eau de Parfum na pokožce znamená nekonečně rafinovanou smyslnost.

Sì Eau de Parfum Intense: Elegance plná vášně
Vášnivá vůně Sì Intense Eau de Parfum se stopami ambry člověka ihned zaujme a ovládne, pleť zahalí do mysteriózního hávu. Elegantní a nenásilně působivý ráz umocňuje nektar ze šťavnatého černého rybízu, hedvábně jemné frézie, intenzivního cypřiše, opojných dřev a balzámu. Poté, co se rozvoní akcenty bergamotky, mandarinky, černého rybízu a frézie, objeví se směs růže, neroli, davany a vonokvětky ve středních tónech. Nakonec zazní kompozice vanilky, benzoinu, orcanoxu, pačuli a balzámové jedle, která postupně zesiluje. Duální charakter Sì Eau de Parfum Intense se svůdným černým rybízem, špetkou hedvábné frézie a nadčasově elegantním chyprovým akordem vyvolává představu vášnivé ženy neodolatelné elegance.

Sì Le Parfum: oslnivě krásná a zároveň tajemná žena
V srdci Sì Le Parfum najdeme působivý kontrast temnoty a světla. V této kompozici se tmavý třpyt a nádherná temnota Néo Jungle Essence™ s černým rybízem prolíná se zářivou ambrou. Ve vrchních tónech zaznamenáte jiskrnou pointu, kterou umocňuje bergamotková esence.

Nezapomenutelná nádhera benzoinových tónů člověka uvede do světa pryskyřic, vanilkového absolutu, cistu a esence z pačuli. Zlatavý stín současného chyprového akordu laská pleť zářivou hřejivostí. Lahvička Sì Le Parfum, dílo ušlechtilých sil a novodobé designové střídmosti, vzdává nadčasový hold vzácným lahvičkám těch nejlepších vůní. Masivní sklo, uzávěr ve tvaru onyxové kapky se zaoblenými hranami vyzařuje čistotu. Ukrývá pudrovou růžovou vůni s ambrovými tóny, která mezi stěnami flakónu připomíná zářivé pulzující srdce.

Sì je zvuk
Sì je rytmus, výbuch smíchu, náznak úsměvu.
Sì je tep života, tak typický pro každou ženu.

Sì je okamžik
Sì je intimní chvilka, kratičký okamžik. Nese v sobě esenci lásky,
esenci, která spojuje všechny lidi na celém světě.

Sì je moje křehkost
Sì vyzařuje sílu, která se rodí z křehkosti. Sì je spojení síly a elegance.

Sì je příležitost
Sì je novota, odvaha říci „Ano“ neznámým a nečekaným věcem.
Sì mi dává právo změnit své já.
Jsem to pořád já, stejná já, a přesto tak jiná.

Sì je moje volba
Sì je má vůle.
Sì mi dává sílu rozhodnout se i svobodu vydat se svou cestou.
Být taková, jaká chci.
A nikdy necítit potřebu z toho ustoupit.


Sì jsem já
Protože to já si píšu svůj vlastní příběh… po svém.
Protože to já jsem výsledek všech svých Si.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind