BALMAIN - Homme EdT

Hlava: bergamot, šafrán, muškátový oříšek
Srdce: fialka, kůže, jablko
Základ: mech, cedrové dřevo, fazolka tonka

Pánská móda Balmain je inspirována novou generací, stylem jak se obléká, baví a žije. Přes Los Angeles do Hong Kongu, se zastavením v Paříži, pánská móda Balmain je inspirována nočním životem těchto kosmopolitních měst, kde je móda vždy v popředí. Na náměstí Petits Peres v Paříži se objevuje Balmain muž.

Jako vojenská bunda i flakón jasně evokuje architekturu módního domu Balmain. Dva působivé kovové nárameníky zdobí půlnočně modré sklo. Silný naprosto mužný detail jasně definuje smysl pro krásu Olivera Rousteigna. Balmainem inspirovaný knoflík s orlem je majestátním finálním dotekem vrcholu vkusu. Symbol síly a svobody orla spojuje módu s vůní. Červený proužek lemující flakón balancuje mezi průhledností skla a hloubkou kovu. Unikátní, působivý a smělý flakón zrcadlí ikonické kreace módního domu Balmain.

Balení je šik a funkční zároveň, propojený s detaily symbolického kusu módního domu Balmain. Metalicky modrá s diamantovým vzorem a žebrováním po boku evokuje typické jezdecké kalhoty Balmain.

BALMAIN HOMME je dřevitá, kořeněná vůně.
Kovový bergamot doplňuje vzrušující koření, vybrané parfumerem Olivier Pescheux. Šafrán a muškátový oříšek zajišťují senzaci, která je smyslná i křupavá zároveň. Chvění, které povzbuzuje a zasahuje až do hloubky bohaté kompozice.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind