BOTTEGA VENETA - Pour Homme Parfum

VENKOVSKÉ ODHALENÍ
Bottega Veneta Pour Homme, první pánská vůně tohoto módního domu, byla uvedena na trh před čtyřmi lety a reprezentuje odlišnou vizi mužnosti kombinující smyslnost a jemný intelekt. Kreativní ředitel Tomas Maier si představil cestu benátským regionem v severní Itálii v oblasti Dolomit, kde jemný vánek, přinášející vůni sena, jedlových šišek a jehličí z blízkého lesa, proniká široce otevřenými okny venkovského útočiště.

Ve své první variantě Pour Homme eau de parfum představuje Bottega Veneta odvážnější pojetí. Znovu se ocitáme v Dolomitech, kde hlavní postava tohoto příběhu strávila hodiny pěší turistikou v chladných horách. Ve svém útočišti ulehne na letité kožené polštáře a jejich výrazná vůně se smísí se svěží esencí cedrových listů, která k pokožce přilnula venku. Spojení těchto smyslných vůní vytváří sofistikovanou intenzitu posouvající původní vůni k bohatší interpretaci s dlouhotrvajícím rozptýlením.

PŘEDSTAVUJEME BOTTEGA VENETA POUR HOMME PARFUM
Bottega Veneta Pour Homme Parfum je podmanivá směs z nejvzácnějších a nejkvalitnějších složek. Vůně se otevírá vysoce koncentrovanými dřevitými a kořenitými nótami cedrových lístků a bohatého kardamomu zvýrazněného a posíleného v srdci jamajským pepřem a jedlí balzámovou. Smyslný kožený akord spojený s tonka boby dovršuje toto mužné mistrovské dílo, na jehož vzniku opět spolupracovali Tomas Maier, mistr v oblasti parfumérství, Daniela Andrier a parfumér Antonie Maisondieu. Bottega Veneta Pour Homme Parfum je vyjádřením síly a mužnosti a zvyšuje hodnotu původní vůně.

POZORUHODNÝ POHLED
Aby uvedl tento zajímavý charakter do života, povolal Tomas Maier opět fotografa Alexe Lindahla a modela Zaka Steinera – stejný model se zapojil do kampaně původní vůně Pour Homme – jehož přitažlivý pohled a silný postoj vydávají prohlášení o sebejistotě a smyslné individualitě. Z intimního černobílého portrétu Steinera, který byl focen v New Yorku, dýchá svůdná, přesto sofistikovaná atmosféra zachycující smyslnost této hluboce mužné vůně.

IKONICKÁ ZRUČNOST
Flakon vůně Bottega Veneta Pour Homme i jeho krabička zůstávají věrny principům výjimečné zručnosti, inovativního designu, moderní funkčnosti a materiálům nejvyšší kvality. Flakon se opět pyšní kultovní proplétanou texturou na dně a pečetí s motivem šroubu kolem hrdla flakonu, který spojuje vůně Pour Homme. Flakon je vytvořen z muránského skla a paleta barev pokračuje v příběhu původní vůně a dodává jí hlubší, více kouřovou osobitost proměňující se od stříbrné šedé až po tmavou neprůhlednou černou a zlatou. Vůně je k dostání ve dvou velikostech, 50 a 90 ml.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind