ROBERTO CAVALLI - Paradiso Assoluto
Když vchází hlouběji do zahrady, svěží zeleň tlumí zvuky moře. Vůně čerstvých květin se zde stává intenzivnější, lahodně opojná. Mávnutí křídel. Záblesk jasných barev. Usmívá se, protože ví, že je zpět v ráji…

ZPĚT DO TAJNÉ ZAHRADY
Před dvěma lety zahájila vůně Roberto Cavalli Paradiso novou řadu vůní, které proměnily italské dolce vita ve skutečný ráj na zemi. Představila okázalou zahradu s dechberoucím výhledem na Středozemní moře, s exotickými pestrobarevnými ptáky a tajemnou ženou.

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto se vrací do této skryté svatyně a zkoumá novou stránku svého fascinujícího světa. Když se odvážíme hlouběji do zahrady, objeví se množství vonných středomořských květin, jejichž promíšené vůně vytvářejí luxusní fascinaci, neodolatelnou vášeň smyslů.

Smyslná pocta touze a přitažlivosti, Roberto Cavalli Paradiso Assoluto zcela přijímá požitkářský pohled na život, víru, že ráj může a měl by být nalezen tady a teď. Žena Paradiso Assoluto je svobodomyslná. Je oddaným hledačem krásy, neúnavně usiluje o potěšení, svobodu a štěstí. Její pátrání ji vede do svěží a zelenající se rajské zahrady, kde najde tajnou vůni odemykající brány ráje.

KVĚTINY PEČLIVĚ VYBRANÉ V NEBI
Stejně jako její předchůdce, také vůni Roberto Cavalli Paradiso Assoluto vytvořila parfumérka Louise Turner (ze společnosti Givaudan). Pro tuto florientální vůni přijala nebývalou výzvu: zkusit zachytit vůni rajské zahrady, háj divokých květin zaštiťující nejvyšší potěšení.

Po otevření této úchvatné vůně se mísí křehké a sexy horní nóty růžového pepře se sladkou a svůdnou vistárií. Umně kontrastující úvod představuje charakteristickou nótu Paradiso, divoký jasmín, který tvoří protipól k zářivě živočisné červené lilii. Opulentní zakončení této vysoce návykové květinové symfonie, výrazná exotická stopa vanilky, santalového dřeva a pačuli, uchvacuje smysly a zanechává hluboký a trvalý dojem.

SKRZ HLOUBKOU ČERVENÉHO DIAMANTU
Věrný estetice Paradiso, luxusní flakon vůně Roberto Cavalli Paradiso Assoluto má tvar ostře řezaného diamantu. Intenzivní červená barva zdůrazňuje sršící smyslnost a přitažlivost vůně. Fazetové víčko ve tvaru krystalu zachycuje světlo a vytváří fascinující odlesky. Falkon je podepsán monogramem Roberto Cavalli, symbolem stylu, kultivovanosti a extravagance. Šupinaté metalické kroužky objímající hrdlo flakonu získávají v rajské zahradě Roberto Cavalli Paradiso Assoluto zcela nový význam. Tento motiv se objevuje také na krabičce, kde tmavě karmínové embosované šupinky dokonale odrážejí sílu a pokušení vůně. V souladu se světem Roberto Cavalli, plynulý přechod barev od červené po zlatou vyjadřuje nezaměnitelný smysl pro kultivovanost a luxus.

ANDĚL V RÁJI
Edita Vilkeviciute, zasněně ležící v pohodlné houpací síti, dokonale zachycuje kouzlo a smyslnost nové vůně Roberto Cavalli Paradiso Assoluto. V náručí drží vzácný flakon a zasněně hledí do prázdna, ztracena v kouzle rajské zahrady, která ji obklopuje. Její přirozená krása a přitažlivost, umocněna jejím smyslem pro půvab a sofistikovanost, z ní dělá dokonalé ztělesnění ženy Paradiso Assoluto. Její okouzlující portrét vytvořil Mario Sorrenti, talentovaný fotograf těšící se mezinárodnímu uznání díky svým oslnivým snímkům nejkrásnějších žen světa. On je oficiálním kronikářem celé ságy Paradiso.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind