CHLOÉ - NOMADE


SVĚT SETKÁVÁNÍ
Žena Chloé ve svém srdci nosí svobodu a neotřesitelnou přirozenou eleganci. Je sebejistá, inspirativní… Rozkvétá prostřednictvím zážitků a setkání, bez jediného slova naprosto přesně určuje, kým je. Tato vnitřní síla ji vede k touze po odlišnosti. Pohledem míří k dalším horizontům, obrovská niterní energie ji otáčí čelem k novým tvářím. V té samé chvíli, ve stejném světle se obrací k neznámému a ztělesňuje všechno, co svět nabízí. Právě díky tomuto vztahu s okolím dokáže jediným pohledem smazat všechny hranice. Nechává za sebou stopy vůně, která ji nezaměnitelně určuje, ať kráčí kamkoliv. Vůně se stala součástí jejího já… Je potomkem nomádských národů, stejně jako ona.

NOMADE
Gaby Aghion, zakladatelka značky Chloé, říkávala: „Moje barvy pocházejí z Egypta.“ Vizi útěku evokuje i Nomade, vůně, která obsahuje samotnou esenci nedbalé elegance a sebedůvěry snoubící se se svobodou. Právě taková je duše Chloé. Tato vůně odkazuje k pocitu volnosti a potřeby utéct. Načrtává podobu ženy, jejíž osud se ukrývá v nekonečných dálkách s otevřenými horizonty. V této vůní najdete svěží pohled i nové perspektivy, které rozjasňují postoj této ženy, která neustále hledá, co ještě by mohla objevovat.

ESENCE SVOBODY
Směs něhy a síly… Fasety této působivé květinové chyprové vůně se nesou vzduchem jako vánek svobody. Intenzivní minerální ráz větvičníku se halí do neodolatelných nasládlých tonů mirabelky. Z této svěží kompozice výrazně vystupuje jasný květinový motiv zastoupený frézií. Tyto přírodní přísady, které umně spojil perfumér Quentin Bisch, jsou zvýrazněné opojnou harmonií… Podobně jako pocit útěku, k němuž inspiruje.

INSPIRATIVNÍ FLAKON
Zaoblené linie a výrazný nápis Chloé přinášejí kontrast s přesným geometrickým hrdlem. Průhledným flakonem evokujícím cestu proniká růžovobéžové světlo, uzávěr vyniká jasnými odlesky a růžovou stuhou. Obal s růžovými a zlatavými motivy připomíná vzácnou šperkovnici.

MÚZA
Francouzská herečka Ariane Labed, která se narodila v Aténách a žije v Londýně, je dokonalým ztělesněním nomádky a dobrodružky, která má před sebou nespočet horizontů. Pro tuto novou kampaň ji v Rádžastánu nafotil současný fotograf Ryan McGinley. Videoklip, který se také natáčel v Rádžastánu, režírovala Fleur Fortuné. Vlasy jí vlají ve větru, obličej jí smáčejí paprsky intenzivního ranního slunce, její kroky protínají vzduch, vede ji touha po svobodě. Ať zamíří kamkoliv, nechává se unášet nikdy nekončícím pohybem, který ji přivádí k rytmu okamžiku. Tato žena s nomádskou povahou vidí sama sebe v očích světa.,Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind