NOVINKA | CHLOÉ - Chloé Fleur De Parfum

ČÁST I: DESET LET IKONY

PŘED DESETI LETY… SE ZRODILA IKONA
CO KDYBY VŮNĚ DOVEDLA VYSTIHNOUT ABSOLUTNÍHO DUCHA CHLOÉ? JEJÍ NENUCENOST A SOFISTIKOVANÝ STYL, JEJÍ PŘIROZENÝ A SPONTÁNNÍ PŘÍSTUP K ŽENSTVÍ? A TAK SE V ROCE 2008 ZRODIL CHLOÉ EAU DE PARFUM.

PRVNÍ PARFÉM CHLOÉ TKVĚL NA TRADIČNÍM ŽENSKÉM PRVKU VE FRANCOUZSKÉ PARFUMERII: RŮŽI. TU JE TŘEBA ZNOVU OBJEVIT, PROZKOUMAT A ZPRACOVAT. VÝJIMEČNOST RŮŽE SE STALA CHARAKTERISTICKOU PRO VŮNI CHLOÉ A S KAŽDOU NOVOU VARIACÍ ODHALUJE SVÉ DALŠÍ PODOBY.

PROSLULÝ MÓDNÍ DŮM DNES SLAVÍ DESÁTÉ VÝROČÍ OD VZNIKU TÉTO IKONICKÉ VŮNĚ, KTERÁ SE VE SVĚTĚ STALA PŘES NOC POJMEM. DESTILACE ELEGANCE A SVĚŽESTI, ESENCE PODSTATY CHLOÉ.

CHLOÉ – ZAHRADA RŮŽÍ

OHLÉDNUTÍ ZA HISTORIÍ VŮNĚ

CHLOÉ EAU DE PARFUM, 2008
PRVNÍ VŮNĚ CHLOÉ SPATŘILA SVĚTLO SVĚTA V ROCE 2008. JE SPONTÁNNÍ A PLNÁ PŘEKVAPENÍ. RŮŽE ZTĚLESŇUJE SVOBODU, NEZÁVISLOST A PŘIROZENOU ELEGANCI SVÉ NOSITELKY.

VE VŮNI SE MÍSÍ PIVOŇKA, LIČI A FRÉZIE, KTERÉ DODÁVAJÍ VŮNI SVĚŽEST A ŠŤAVNATOST. BÍLÉ PIŽMO PŘINÁŠÍ SAMETOVÉ A PUDROVÉ TÓNY, ZATÍMCO JANTAR SLADKÉ A DŘEVITÉ PODTÓNY.

RŮŽE CHLOÉ DĚLÁ TUTO VŮNI OKOUZLUJÍCÍ, NADČASOVOU A JEDINEČNOU. CHLOÉ EAU DE PARFUM SE STAL OKAMŽITĚ KLASIKOU.

L’EAU DE CHLOÉ, 2012
DEKLARACE O NEZÁVISLOSTI. SVOBODNÁ STEJNĚ JAKO ŽENA ZTĚLESŇUJÍCÍ CHLOÉ. L´EAU DE CHLOÉ NAPROSTO SVOBODNĚ A BEZ JAKÝCHKOLI HRANIC PŘETVÁŘÍ PŮVODNÍ RŮŽI A USAZUJE JI DO SAMÉHO SRDCE VZDUŠNÝCH TÓNŮ.

RŮŽOVÁ VODA SE SNOUBÍ S CITRUSY A VYTVÁŘÍ OSVĚŽUJÍCÍ TÓNY. DOTEK PAČULI PŘINÁŠÍ DO VŮNĚ JASNOU STRUKTURU JAKO PERFEKTNĚ PADNOUCÍ OBLEK. PRVNÍ PŘIČICHNUTÍ SE DÁ PŘIROVNAT K POCITU DOTEKU ŠIFONU NA KŮŽI ZA HORKÉHO LETNÍHO DNE.

ROSES DE CHLOÉ, 2013
DOSLOVA ZÁPLAVA OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽÍ – TAK BY SE DALA VYSTIHNOUT VŮNĚ ROSES DE CHLOÉ. JE TO KONCENTROVANÉ ZTĚLESNĚNÍ ROMANTISMU. VE VŮNI JE POUŽITA DAMAŠSKÁ RŮŽE, KTERÁ S KAPKOU BERGAMOTU ODHALUJE TY NEJČERSTVĚJŠÍ TÓNY JEJÍHO PRVNÍHO KVĚTU. TY SE MÍSÍ S OKOUZLUJÍCÍ MAGNOLIÍ A VZNIKÁ DOKONALÝ PUGÉT. JANTAR A BÍLÉ PIŽMO VŮNI UZAVÍRAJÍ. NĚHA, TO JE ROSES DE CHLOÉ.

CHLOÉ EAU DE TOILETTE, 2015
HVĚZDNÝM ELEMENTEM EAU DE TOILETTE JE BÍLÁ RŮŽE. VŮNĚ SE ZAKLÁDÁ NA SLUNNÉ DVOJICI MAGNOLIE A BERGAMOTU, KTERÁ ROZZÁŘÍ JEMNÉ SRDCE BÍLÉ RŮŽE A KVĚTU BAVLNY. PIŽMO A GARDÉNIE VYTVÁŘÍ SAMETOVĚ SMYSLNÉ POZADÍ. VŮNĚ TLUMENÁ JAKO RANNÍ SVĚTLO, KTERÉ DOPADÁ NA OKVĚTNÍ LÍSTKY BÍLÉ RŮŽE.

CHLOÉ FLEUR DE PARFUM, 2016
HLAVNÍ MYŠLENKOU PŘI TVORBĚ VŮNĚ CHLOÉ FLEUR DE PARFUM BYLO NECHAT KVĚTINY VYJÁDŘIT SVOU PODSTATU. NECHAT VYJÁDŘIT RŮŽI, KTERÁ VE SVÉM SRDCI SKRÝVÁ AKCENTY PŘIPOMÍNAJÍCÍ LESNÍ PLODY. KVĚT VERBENY JEJÍMI SVĚŽÍMI ZELENÝMI AKCENTY. SRDCE TŘEŠŇOVÉHO KVĚTU SKRZ JEJÍ KRÉMOVÉ MANDLOVÉ TÓNY, KTERÉ TVOŘÍ ZÁKLAD VŮNĚ. VÉ SRDCE. TO SVÝMI PODTÓNY PŘIPOMÍNÁ LESNÍ PLODY. TĚLO TVOŘÍ KVĚTY VERBENY SE SVĚŽÍMI TÓNY. TATO VŮNĚ JE KOMBINACÍ ELEGANCE A SMYSLNOSTI. JE TO POEZIE, KTERÁ NAŠLA DOMOV NA POKOŽCE ŽENSKÉHO TĚLA.

STYLOVÝ FLAKON
NADČASOVÝ DESIGN A DRAHOCENNÉ DETAILY. TENTO MODERNÍ FLAKON VYJADŘUJE DOKONALÝ PŮVAB A SYMBOLIZUJE STYL MÓDNÍHO DOMU CHLOÉ OD SVÉHO UVEDENÍ.

JEHO PRAVIDELNÝ TVAR JE ZJEMNĚNÝ OVÁLNÝM VÍČKEM A ROMANTICKÝMI DRÁŽKAMI, KTERÉ PŘIPOMÍNAJÍ ZÁHYBY NA LÁTCE, JEDEN ZE SYMBOLŮ MÓDNÍHO DOMU CHLOÉ. DALŠÍ NEOBVYKLOSTÍ FLAKONU JE JEHO ŘEMESLNĚ VYROBENÁ POSTŘÍBŘENÁ KOVOVÁ PLAKETA. KOLEM HRDLA LÁHVE SE OVÍJÍ GROGRÉNOVÁ STUHA V PASTELOVÉM ODSTÍNU, KTERÝ ODPOVÍDÁ BARVĚ KAŽDÉ VŮNĚ CHLOÉ. STUHA JE TKANÁ RUČNĚ TECHNIKOU COUTURE A VÝROBA DVACETI ČTYŘ METRŮ ZABERE JEDNU HODINU. KAŽDÁ STUHA NA FLAKONU JE RUČNĚ VÁZANÁ A TÍM PODTRHUJE VYTŘÍBENÝ VZHLED TOHOTO NEOKLASICKÉHO FLAKONU.

ŽENSTVÍ CHLOÉ NA FOTOGRAFIÍCH

ANJA RUBIK, CLÉMENCE POÉSY, CHLOË SÉVIGNY, CAMILLE ROWE-POURCHERESSE, SUVI KOPONEN, DREE HEMINGWAY… ŽENY, KTERÉ ZTĚLESNILY ŽENSTVÍ CHLOÉ JSOU ZVĚČNĚNÉ VE SVĚTOVÉ FOTOGRAFII TAKOVÝMI JMÉNY JAKO INEZ & VINOODH NEBO CAMILLA AKRANS.

FILOSOFIE CHLOÉ JE TAKÉ FILOSOFIÍ ŽIVOTA. HRDOST, ODVAHA, SMYSLNOST A TROUFALOST. KAŽDÉ Z MÚZ PARFÉMU SE TOTO PODAŘILO VYJÁDŘIT.

KAŽDÁ JE KRÁSNÁ SVÝM ZPŮSOBEM: NEODOLATELNÁ A VŽDY JEDINEČNÁ. KAŽDÁ MÁ SVŮJ VLASTNÍ PŘÍSTUP K ŽIVOTU A BOŘÍ MÝTY.

PRO ÚPLNĚ PRVNÍ PARFÉM CHLOÉ SE MÚZAMI STALY ANJA RUBIK, CHLOË SEVIGNY AND CLÉMENCE POÉSY, KTERÉ CHARAKTER CHLOÉ VYJÁDŘILY RŮZNÝMI ZPŮSOBY. BYLY ZACHYCENY V ČERNO-BÍLÉM PODÁNÍ FOTOGRAFICKÝM DUEM INEZ & VINOODH A STALY SE PRVNÍMI MÚZAMI V PORTRÉTNÍ GALERII CHLOÉ. KOLEKCE FOTOGRAFIÍ ODHALUJE JEJICH KRÁSU A OSOBITOST.

ČÁST II: LIMITOVANÁ EDICE


CHLOÉ ABSOLU DE PARFUM

NEBÝVALÁ VARIACE SLAVÍ DESETI-LETÉ VÝROČÍ LINIE: L´ABSOLU DE PARFUM. NEODOLATELNÁ ESENCE, JEŽ ZINTENZIVŇUJE KLÍČOVÝ RYS VŮNĚ CHLOÉ.

NOVÁ VŮNĚ BYLA VYTVOŘENA MICHELEM ALMAIRACEM, KTERÝ JE TAKÉ TVŮRCEM PRVNÍ VŮNĚ CHLOÉ. JE TO BOHATÁ DŘEVITÁ KVĚTINOVÁ VŮNĚ. JE TO JEMNĚJŠÍ SOFISTIKOVANĚJŠÍ VERZE EAU DE PARFUM CHLOÉ.

INTENZITA A HLOUBKA DAMAŠSKÉ RŮŽE, KTERÁ JE JIŽ OBSAŽENÁ V PŮVODNÍ VŮNI, JE ZVÝRAZNĚNA A KOMBINOVÁNA S VÝTAŽKEM Z RŮŽE STOLISTÉ. ZATÍMCO SAMETOVÁ VANILKA JE V POZADÍ, PAČULI PŘIDÁVÁ VŮNI CHARAKTER. VÝRAZNOST STYLU CHLOÉ JE PODMANIVĚJŠÍ NEŽ KDY JINDY.

JEMNÝ JANTAROVÝ NÁDECH PARFÉMU SE DOKONALE DOPLŇUJE S BARVOU KOVOVÉ PLAKETY NA FLAKONU, TENTOKRÁT SE ZLATAVÝMI TÓNY. OBVYKLÁ STŘÍBRNÁ PLAKETA SE POPRVÉ ZBARVUJE DO ZLATÝCH METALICKÝCH ODSTÍNŮ. BÉŽOVÁ STUHA ODPOVÍDÁ ODSTÍNU PARFÉMU A JE PRO PŘÍLEŽITOST TÉTO LIMITOVANÉ EDICE VÝJIMEČNĚ TKANÁ ZLATOU NITÍ.

ČÁST III: NOVÁ KAMPAŇ

I AM CHLOÉ…

NA OSLAVU DESÁTÉHO VÝROČÍ SE MÚZOU ZNAČKY CHLOÉ STALA AMERICKÁ HEREČKA HALEY BENNETT. HALEY PŘEDSTAVUJE IDEÁLY CHLOÉ – ŠARM, SVĚŽEST A RADOST ZE ŽIVOTA.

V KLIPU REŽÍROVANÉM STÉPHANIÍ DE GUSTO ZTĚLESŇUJE HALEY BENNETT ŽENU CHLOÉ, KTERÁ SI SAMA URČUJE SVOU CESTU A VLASTNÍ OSUD. HALEY SEDÍ ZA VOLANTEM STARÉHO KABRIOLETU A NECHÁVÁ SE UNÁŠET VĚTREM PO POUŠTNÍ CESTĚ. NEZNÁ CÍL. VÍ, ŽE TO MŮŽE BÝT NEBEZPEČNÉ, ZÁROVEŇ ALE TUŠÍ, ŽE VE VZDUCHU JE NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ. NEZÁVISLÝ DUCH ŽENY CHLOÉ JE KLÍČEM K NÁSLEDOVÁNÍ JEDINÉ CESTY: SVÉ VLASTNÍ.

FOTOGRAF LACHLAN BAILEY ZVĚČNIL SPONTÁNNOST NOVÉ ŽENY CHLOÉ ŽENY V ČERNO-BÍLÉM PROVEDENÍ. HALEY NEMÁ ANI STOPU NALÍČENÍ, VLASY JÍ VLAJÍ VE VĚTRU. CÍTÍ SE NEKONEČNĚ VOLNÁ.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind