NOVINKA | CALVIN KLEIN - Obsessed

Ve znamení uvedení nové vůně OBSESSED Calvin Klein a s ní spojené kampaně uspořádala společnost Calvin Klein, s.r.o. exkluzivní koketejlovou party v Londýně. Kampaň na novou vůni režíroval Mario Sorrenti a v hlavní roli je zachycena britská supermodelka Kate Moss. Oba dva zazářily na večírku a zavzpomínali si na dobu, kdy byla Kate múzou Maria.

OBSESSED Calvin Klein je znovuzrozením ikonické vůně Obsession od Calvina Kleina z roku 1985. Vůně Obsession se vryla do paměti díky nezapomenutelné kampani, kterou režíroval a nafotil Mario Sorrenti, v hlavní roli jeho tehdejší přítelkyně Kate Moss. Dnes slaví tato legendární kampaň 25. výročí. Kampaň na novou vůni Obsessed se i proto postavila na fotografiích z roku 1993, které nebyly nikdy dříve publikovány. Tyto černo-bílé fotografie Kate mají vyvolat vzpomínky, myšlenky na minulé lásky a ukázat novodobou ikonografii.

Akce se konala v neoklasickém paláci Spencer House v Londýně, který byl sídlem prvního potomka z rodu Earl Spencer, předka princezny Diany.

Přes 300 hostů mohlo jako první obdivovat pohlcující a exkluzivní exhibici ikonických snímků Kate Moss vytvořené panem Sorrentim. Tuto jedinečnou show si nenechaly ujít osobnosti jako Brooklyn Beckham, Sai Bennett, Elizabeth Jane Bishop, Winnie Harlow, Ella Richards, Guinevere Van Seenus, Lili Sumner, Margaret Zhang, Pernille Teisbaek, Pandora Sykes, Camille Charriere, Caroline Issa a Fiona Scarry, a další.

OBSESSED FOR WOMEN je orientální aromatická vůně z rukou Honorine Blanc a Annick Menardo z domu vůní Firmenich. OBSESSED FOR MEN je orientální dřevitá vůně vytvořená mistry parfémů Iliasem Ermenidisem a Christopherem Raynaudem opět ze slavného domu Firmenich.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind