Bystré, zářivé oči.
Představujeme NOVÝ oční krém Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment
Jestliže žena umí dělat nejméně čtyři věci najednou, její péče o pleť by to měla dokázat také. A přesně to umí i NOVÝ pečující krém pro ženy

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment. Pokročilý oční krém, který pleť viditelně rozjasňuje, vypíná a vyhlazuje a jemné vrásky kolem očí redukuje. Plus dávka hydratace pomáhající oživit dehydratovanou pleť, která je tolik náchylná k buněčnému poškození. NOVÝ krém Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment, využívající "chytrou" technologii, je posílen koktejlem velmi účinných složek, díky nimž je pleť klidnější, příjemnější a lépe přijímá účinky jednotlivých složek.

Zmírnění zánětlivých procesů.
 • Extrakt z mořské řasy Cadosiphon Okamuranus, pocházející z Japonského ostrova Okinawa; tato jemná mořská řasa se silnými zklidňujícími účinky dokonale uklidňuje jemnou pleť kolem očí a představuje nový přírůstek "chytrého" složení.
 • Výtažek z mořských řas je rostlinný extrakt, který má úžasné zklidňující účinky, pomáhá udržovat pleť klidnou a ta pak lépe přijímá účinky opravného procesu.
Oprava poškození
 • Rýžový protein hydrolyzovaný a extrakt ze semen hroznů (Vitis Vinifera) jsou kombinací výtažků, jež podporují přirozené procesy opravy pleti, které mohou být narušeny dehydratací.
 • Sodium RNA je "technologie signalizující opravu pleti", která podporuje přirozené procesy buněčné obnovy v pokožce, čímž pomáhá zahlazovat viditelné poškození způsobené stresem, UV paprsky a jinými škodlivými faktory.
Vypnutí pleti.
 • Acetyl Hexapeptide-8 a Palmitoyl Hexapeptide-12 pomáhají stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu, pleť je kyprá a jemné linky a vrásky jsou méně viditelné.
 • Syrovátkový protein je kvalitní polypeptid bohatý na aminokyseliny minimalizující vzhled jemných linek a vrásek, díky němuž pleť vypadá pevnější a odolnější.
Projasnění pleti.
 • Extrakt ze švestky je rostlinný výtažek, který je v tomto "chytrém" složení také novinkou. Pomáhá rozjasňovat nevýraznou a unaveně vypadající pleť, takže oči se pak zdají živější a mladistvější.
 • Extrakt z kořene morušovníku černého (Morus Nigra) a extrakt z hroznů (Vitis Vinifera) jsou rozjasňující rostlinné výtažky, které pomáhají obnovovat projasnění a jednotnější tón pleti.
 • Ascorbyl Glucoside, účinný ale jemný derivát vitamínu C, pomáhá oživovat pleť pod očima.
 • Glucosamine Ferment podporuje buněčnou obnovu v nejvyšší vrstvě pokožky a jemným způsobem redukuje povrchovou ochablost pleti.
Dokonalá hydratace.
 • Kyselina hyaluronová absorbuje a váže vlhkost v "žíznivé" pleti.
 • Komplex výtažků okurky, slunečnice a ječmene představuje kombinaci vysoce hydratujících složek na bázi mastných kyselin, které pomáhají udržovat pleť dokonale hydratovanou.
Podrobnosti.

NOVÝ, lehounký gelový krém bez oleje Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment je vhodný pro všechny typy pleti a pro všechna etnika. Aplikujte na pleť očního okolí včetně víček dvakrát denně.

Testováno na alergii. 100% neparfémováno.

Co to znamená? Zaprvé, naše produkty neobsahují žádné alergeny. Dále, každý produkt podrobíme 12 testům na alergii na 600 osobách. Jestliže jen jediná z těchto 7200 aplikací vykáže alergickou reakci, začneme úplně od začátku.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind