NOVINKA | GIVENCHY - Dahlia Divin Nude

Nová, jemná interpretace moderní bohyně

Dahlia Divin, ztělesnění smyslnosti ve vůni moderní bohyně, jejíž charisma a síla přitažlivosti jsou známy. Dnes tato nadčasová a neustále se vyvíjející ikona představuje novou tvář své ženskosti. Čistota a jemnost vycházejí z této bohyně a její okouzlující krása vyzařuje zevnitř a oslňuje svět.

Parfém Dahlia Divin Nude se krásně a pomalu rozvíjí na kůži. Tato božská vůně je je velmi intimní, a osobní a zahalí vás do delikátní květinovo pižmové vůně. Je svůdná jako nikdy předtím. Bohyně, Dahlia Divine se znovuzrodila v novém světle – čistém, smyslném, zářivém.

Vůně tak jemná jako šepot bohyně

Tato květinovo ovocná, pižmová vůně se odhaluje v jasné a svěží květinové podobě. Její pižmový akord zahalí kůži do božské vůně.

Tvůrce François Demachy popisuje: "Stejně jako surový diamant, tato nová vůně byla vytesána z tisíců faset, aby vyjádřila záři a jemnost ženy, která ji nosí.

Nejprve vás čaj z pomerančových květů zasáhne svěžími a krystalickými nóty, a poté vystoupí do popředí nasládlá vůně šťavnatých meruněk.

Éterické květinové srdce vůně je povýšené o lístky jasmínu a růží.

Základní nóty vůně tvoří světlé dřevo s bílým pižmem, které zahalí pokožku do hedvábné stopy, jako příslib posledního pohlazení. "

Elegantní klenot v té nejčistší podobě

Nový flakón ztělesňuje jemnost vůně Dahlia Divin Eau de Parfum Nude. Jeho elegantní linie a průhledný uzávěr zesilují světelnou záři vůně. Průhledné sklo, zbarvené jemnými růžovými tóny vytvářejí efekt nahé kůže. Zlatý závit obklopuje víčko flakonu a podtrhuje tento jedinečný klenot.

Dahlia Divin, oslava bohyně ženskosti ve všech jejích podobách

Eau de Parfum. Magnetická a elegantní květinovo ovocno dřevitá vůně, kde se kombinuje sladká slivka mirabelka se smyslným jasmínem, růží a santalovým dřevem.

Toaletní voda. Okouzlující květinovo dřevitá vůně, která odhaluje šťavnaté ovoce – oranžovou a vinnou broskev - a čerstvý jasmín a na závěr nechá plně rozvinout santalové dřevo a vanilkové lusky.

Le Nectar de Parfum. Smyslné kouzlo květinové gurmánské vůně, se slunečnými mimózami a smyslným jasmínem a růží. Jeho stopa je dále prohloubena krémovým santalovým dřevem, fazolemi tonka a vanilkou.

Eau de Parfum Nude. Zářivá květinovo ovocná vůně, pohladí jako druhá kůže. Jeho jemná kompozice je kombinací sladké meruňkové směsi, jasmínu a bílého pižma.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind