GIVENCHY / Gentleman
1975
Givenchy uvádí úžasnou vůni Gentleman, jejíž jedinečná vize mužnosti vyniká nad ostatními. Gentleman Givenchy je silná kompozice s nádechem couture, která nabízí atypickou směs bergamotu a exotické skořice. Po chvíli se projeví kombinace sladkých a hřejivých tónů růže, dřeva a pačuli.

2017
Dům Givenchy čerpá inspiraci ze sedmdesátých let. Zcela nová vůně navržená pro moderního gentlemana. Ale co dnes znamená být gentleman 21. století? Především je to elegance spojená s mužností ve svůdné kombinaci sebevědomí v kontrastu s jemností. Gentleman je silný, citlivý, svobodný a hedonista.

Neočekávané květinové spojení. Klasické nóty levandule se promění v ušlechtilý kosatec, který tvoří srdce vůně. Sladká hruška dodává vůni netypickou něhu. Elegantní strukturu této nové, dřevité květinové fougere vůni dodává akord kůže. S těmito ingrediencemi a silnou charakteristikou se značka Givenchy odvážila nabídnout delikátní vůni, která vytváří nadčasovou stopu pro moderního muže.

Oproti originální vůni z roku 1975, akordy pačuli a kůže vytváří charakter nové dřevité květinové fougere vůně. Je dokonalé spojení vybraných ingrediencí, které vytváří silný charakter pro moderního může, který vyzařuje dokonalost, bez toho, aniž by se snažil.

Uvolněný a rafinovaný
Flakon vůně napodobuje siluetu muže, který má vrozený smysl pro eleganci. Je to smoking nošený ve všední den – kombinace naprosté elegance v uvolněném prostředí – bez úklonu, ale s propracovaným stylem. Zatímco vzhled originálního flakonu z roku 1975 je snadno rozpoznatelný v elegantní siluetě a silném skle. Jsou to malé detaily, které flakonu dodávají moderní vzhled. Lesklý černé lakování zdobí uzávěr, zatímco černý obal obklopuje tělo vůně – flakon plný kontrastů: vznešený, přesto jemný a minimalistický. Vše v duchu neo-klasicismu a sofistikovanosti.

Aaron Taylor-Johnson - Nový Gentle man
Aaron Taylor-Johnson má v krvi nedbalou eleganci moderního dandyho. Je přirozený, přesto však má neodolatelně svůdné charisma.

Anglický herec je nový gentleman Givenchy, chladný a sexy archetyp může, jehož maskulinita nevylučuje citlivost a velkorysost. Stručně řečeno, on je muž, který nikdy nezklame a ženy po něm touží.

Aaron je nejen herec, ale je také talentovaný zpěvák a tanečník. Vše se naučil od raného věku, během tvrdého tréninku, který mu vydláždil cestu k jeho zaslouženému úspěchu na obrazovce. Poté, co zaznamenal několik televizních a filmových rolí, hrál v roce 2009 vedoucí úlohu v životopisu Johna Lennona „Nowhere Boy“. V roce 2010 zářil jako komiksový superhrdina v Kick-Ass a jeho pokračování o tři roky později. V roce 2011 hrál po boku Glenn Close v „Albert Nobbs“ a poté vstoupil na divadelní prkna Olivera Stone ve hře „Savages“ v roce 2012 a v témže roce ještě zazářil v roli hraběte Vronskyho v dramatu „Anna Karenina“ od Joe Wrighta.

Jeho poslední úspěchy zahrnují roli ve filmu „Nocturnal Animals“ s Tomem Fordem, za nějž získal cenu Zlatý glóbus za nejlepšího herce v lednu 2017 a byl nominován na cenu BAFTA za nejlepšího herce ve vedlejší roli. Aaron také hraje hlavní roli v posledním filmu Douga Limana, „The Wall“.

Když gentleman vede tanec
Velkorysost, otevřenost, neochvějná svoboda s dotekem poezie a excentricity ... To je to, co definuje gentlemana Givenchy. Skvěle zachycené v souboru nových reklamních vizuálů a filmu od Sam Taylor-Johnsonové. Renomovaná britská fotografka/ režisérka / producentka je známá hlavně pro svůj kultovní film 50 odstínů šedi (2015), nebo film „Nowhere Boy“. Sam a Aaron jsou partnery i v soukromém životě. Když pracují samostatně, jsou působiví. Ale když pracují spolu, symbióza jejich osobností a talentů je dokonalá souhra. Důkaz je v tomto bezprecedentním černobílém filmu.

Zámecký statek, uprostřed noci. V tichu zní šumění fontány a vzdálené zvuky party, která se blíží k závěru.

Uvnitř zůstávají poslední unavení hosté, někteří hrají karty. Je jasné, že jiskra večírku je ta tam. Z nenadání přichází ON: nezdvořilý dandy, kterého hraje Aaron Taylor-Johnson, v ruce drží bílé květy šateru, pouští hudbu a v ruce něžně drží koťátko.

Začíná tančit na rytmus „Enjoy Yourself“ od rappera A +. Všechny oči jsou upřeny na něho. K tanec se připojuje muž bez trička – je to americký model a tanečník, Aaron Doucette. Objeví se také žena, kterou hraje modelka Elizabeth Saltová. Trio skočí na stůl a vydává se do divoké choreografie. Trio pokračuje venku, za rozbřesku slunce.

A protože pravého gentlemana poznáme díky jeho milosrdenství a empatii, postava Aarona Taylora-Johnsona to jen potvrzuje. Aaron dává sako mužovi, který se třese v chladném slunečním světle. Květy šateru vloží ženě mezi rty. Pokračuje v tanci s krásnou ženou vedle fontány. Chystají se obejmout, rytmus se zpomaluje, když neočekávaně, žena ho postrčí do vody, Aaron zachytí květy a padá do vody. Zůstává ve fontáně, splývá s vodou a užívá si blaženosti okamžiku ...Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind