NOVINKA - CAROLINA HERRERA - 212 NEW YORK PILLSPŘI PŘÍLEŽITOSTI UVEDENÍ LIMITOVANÉ EDICE 212 NEW YORK PILLS SE ZNAČKA CAROLINA HERRERA SPOJILA S QUENTINEM JONESEM A SPOLEČNĚ OSLAVUJÍ "TAJEMNOU LÁSKU PROUDÍCÍ NAPŘÍČ NEW YORKEM".

New York, únor 2016 – inspirace spontánní a návykovou energií New Yorku, Carolina Herrera uvádí inovativní a hravou kolekci vůní – 212 New York Pills. Na základě spolupráce s proslulým ilustrátorem, modelem a filmařem Quentinem Jonesem vzniká vylepšený vzhled flakonů 212 New York Pills. Nabízí neodolatelnou pilulku v newyorském stylu, která inspiruje muže a ženy, aby dali volnost své lásce a vytvořili z velkoměsta jejich vlastní prostor.

Pět voňavých pilulek – tři pro NI a dvě pro NĚJ – každá z nich obsahuje neskonalou svěžest a sexy vůni z linie 212, která stimuluje dobrodružství a nečekané milostné pobláznění. "Vem si pilulku a následuj mě." – objevte, která z pilulek vám nejvíce sedne, následujte svoje instinkty a ponořte se do newyorského undergroundu. Vyhledávejte neobjevené, skryté lásky a příjměte pocit, že se může stát cokoliv. 20ml pilulky jsou navrženy tak, aby inspirovaly mladé muže a ženy, aby byli spontánní, když společně popíjí koktejl elegance, svádění a nevinných intrik.

Carolina Herrera vytváří 212 New York Pills s unikátním designem: 20ml pilulky navržené tak, aby se vešly do vaší kabelky nebo tašky, když se zrovna vypravíte projít se městem a chcete objevit neočekávané taje města.

Nové trendy a atypické balení odráží energickou tvorbu Quentiny Jones, která zachycuje život a styl New York City. Kolekce reprezentuje člověka mladého, nezávislého, spokojeného, krásného umělce plného energie a především dobře naladěného.

Přitažlivý, sofistikovaný a VIP elegantní muž a smyslná svůdnice. Newyorský muž se stará o svoji auru energie, inteligence a stylu. Možná je tento muž odvážný, ví, co chce a jak to získat. Nebo je alespoň dost mužným a citlivým člověkem. Pro každého z nich je zde pilulka, kde si každý najde to své.

O ZNAČCE CAROLINA HERRERA:
Značka Carolina Herrera (www.carolinaherrera.com) je mezinárodním domem módy a vůní určených pro ty, kteří oplývají smyslem pro moderní eleganci a vytříbeným vkusem. Značka Carolina Herrera vznikla v roce 1981. Stejnojmenný název kolekce, kterým se nazývá značka sama, se skládá z ready-to-wear oblečení a šperků pro ženy, muže a děti, stejně tak jako z parfémů a svatebních doplňků. Od počátku vzniku značky vůně Carolina Herrera Eau de Parfume (1988) ztělesňuje ženskost a bohaté kultovní dědictví módního domu. Po jmenování Carolina Herrera de Baez kreativní ředitelkou vůní (1997) se portfolio vůní rozrostlo na nabídku více než 20 vůní prodávaných ve více než sto zemích světa. Kolekce odráží jednoduchou sofistikovanost vlastního ikonického stylu zakladatelky Caroliny Herrery.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind