JIL SANDER SUN MEN SPORT

Od SLUNCE… ke SPORTU
Od roku 2002 vyjadřuje JIL SANDER prostřednictvím své kultovní vůně, která naplňuje pokožku teplem a smysly světlem, životem a radostnou náladou, svobodu, pozitivní přístup a přirozenou eleganci: SUN MEN. V roce 2017 přidává JIL SANDER vzrušující dimenzi energie a fyzické zdatnosti a transformuje ji do vůně SUN MEN SPORT.

Optimismus přerůstá v energičnost. Mysl se stává tělem. Nálada se mění v pohyb.

Od VŮNĚ…
Vitalita. Svěžest. Moderní mužnost. Vůně SUN MEN SPORT, již vytvořil Olivier PESCHEUX z GIVAUDAN, je výrazná dřevitá, citrusová, kořeněná směs, v níž se vrchní nóty bergamotu dynamicky mísí se zázvorem a kardamomem. Květinové srdce tvořené lístky fialky a bramboříkem, evokující současnou vizi mužnosti, přechází ve smyslný základ pižma, kašmeranu a Akigalawood®, extraktu z pačuli.

… ke STYLU
s Hranatý skleněný flakon vůně SUN MEN SPORT, který byl nově vyveden v průsvitně červené barvě, okamžitě poznáte. Doplňuje ho lesklý bílý uzávěr a nápis. Se zlehčující elegancí typickou pro JIL SANDER krabička decentně vykládá aktivní motiv šedým vzorem protkaným pestrobarevnými nitěmi, inspirovaným sportovním oblečením, jejž umocňuje důrazné červené logo. Slunce se okamžitě stává zdrojem síly a inspirace – ve vizuální reklamě se muž JIL SANDER, jehož tělo se názorně klene proti obloze, snaží dosáhnout na slunce.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind