JIL SANDER SUN MEN SPORT

Od SLUNCE… ke SPORTU
Od roku 2002 vyjadřuje JIL SANDER prostřednictvím své kultovní vůně, která naplňuje pokožku teplem a smysly světlem, životem a radostnou náladou, svobodu, pozitivní přístup a přirozenou eleganci: SUN MEN. V roce 2017 přidává JIL SANDER vzrušující dimenzi energie a fyzické zdatnosti a transformuje ji do vůně SUN MEN SPORT.

Optimismus přerůstá v energičnost. Mysl se stává tělem. Nálada se mění v pohyb.

Od VŮNĚ…
Vitalita. Svěžest. Moderní mužnost. Vůně SUN MEN SPORT, již vytvořil Olivier PESCHEUX z GIVAUDAN, je výrazná dřevitá, citrusová, kořeněná směs, v níž se vrchní nóty bergamotu dynamicky mísí se zázvorem a kardamomem. Květinové srdce tvořené lístky fialky a bramboříkem, evokující současnou vizi mužnosti, přechází ve smyslný základ pižma, kašmeranu a Akigalawood®, extraktu z pačuli.

… ke STYLU
s Hranatý skleněný flakon vůně SUN MEN SPORT, který byl nově vyveden v průsvitně červené barvě, okamžitě poznáte. Doplňuje ho lesklý bílý uzávěr a nápis. Se zlehčující elegancí typickou pro JIL SANDER krabička decentně vykládá aktivní motiv šedým vzorem protkaným pestrobarevnými nitěmi, inspirovaným sportovním oblečením, jejž umocňuje důrazné červené logo. Slunce se okamžitě stává zdrojem síly a inspirace – ve vizuální reklamě se muž JIL SANDER, jehož tělo se názorně klene proti obloze, snaží dosáhnout na slunce.