NOVINKA | JEAN PAUL GAULTIER - Scandal

Je to Scandal!
Jean Paul Gaultier.

Oblékl muže do sukní: skandál! Dal Madonně její „nadzvukovou“ kuželovitou podprsenku: skandál!
Pro svoje módní show oslovil ženy a muže z ulice. Skandál.
Odmítal jakékoli hranice mezi pohlavími? Skandál.
Vždycky považoval politickou korektnost za nudnou.
Nová vůně Jean Paul Gaultier může mít opravdu jen jedno jméno… Scandal.
Způsobíme Skandál!
Právě teď a s radostí.
Jako Jean Paul Gaultier. On totiž ví, jak na to.

A tak přišel Scandal, vůně pro ženy, které se cítí být uvolněné a silné. Paní ministryně působí s hlavou zabořenou ve svých spisech velice seriózně. V noci se paní ministryně mění ve vzrušující noční sovu a její spisy jdou rázem stranou. Dva rozdílné světy, které musí zůstat rozděleny… Nebo alespoň do chvíle, než paparazzi pořídí snímek, který zaplaví internet… Scandal!

Na Scandal je radost pohledět. Gaultier flakony měly tvar torza a teď k nim přibyly i nohy! Pár nohou nám připomíná radost z potulování se po noční Paříži. Srdce této vůně je o životě. Přes den je medový, svěží a lahodný. Snadno rozeznáte gardénii a krvavý pomeranč. Působí kysele a neodolatelně. Jako by byl téměř na dosah a připomínal dětství. V noci se med smíchaný s pačuli stává smyslným a svůdným. Parfumérka Daphne Bugey (spolu s Fabrice Pellegrin a Christophe Raynaud) měli na mysli jedné: vytvořit parfém, který se dokáže dokonale vtělit. Pro všechny byla odpověď jediná – Scandal. Vůně skandálu, která je také dokonalým ztělesněním… Jean Paul Gaultier!

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind