LANCÔME La Nuit Trésor
Značka Lancôme přichází s novou podobou první růžové Caresse, kterou vytvořily dvě hvězdy francouzské parfumerie a představily tak nápoj lásky pro 21. století. Nová Eau de Parfum Caresse je nápojem lásky žhnoucí noci, který spojuje dva lidi propojením těch nejvzácnějších přísad. Vůně obsahuje jemnou esenci růží propojenou motivem bílých pižem a doplněné krémovým extraktem semínka tonky.

Nový vzácný klenot La Nuit Trésor Caresse obsahuje novou něžnou a neuvěřitelně jemnou podobu růže, která se rozechvívá i při nejjemnějším dotyku. Představuje nové ztvárnění intenzivního pocitu prostřednictvím tohoto vzácného klenotu. Tento jedinečný klenot, který se z podoby temné růže posunul do něžnější polohy, vytvořily stejné hvězdy parfumérského světa: Christophe Raynaud a Amandine Clerc Marie.

La Nuit Trésor Caresse, legendární vůně přináší příměs opravdové lásky představuje novou podobu sebe sama a vystupuje jako něžný dotyk. Vůně povznáší nový charakter smyslné a návykové růže, který je umocněn ušlechtilými přísadami a který existuje v dokonalé harmonii s pletí. Bohyně noci přejímá svou pastelovou podobu a jedinečnou jemnost. V milostném objetí se pojí s lahodným krémovým motivem semínka tonky a mandloňového květu. Vrcholem tohoto spojení je nekonečně hedvábná stopa bílých pižem. Esenci z damašské růže osvěžují extrakty elegantní bergamotky, maliny a liči, kterými prostupuje esence z růžového pepře.

Vylepšená lahvička La Nuit Trésor připomínající briliant se pro tuto příležitost oděla do tělových křišťálově čistých šatů. Fasety tohoto vzácného klenotu se třpytí jako miliony hvězd, jejichž zář umocňuje hra světel a stínů, které se odrážejí k věčnému nekonečnu. K hrdlu vůně je přivázána nová růže Caresse. Tu umocňuje prchavá vůně v lahvičce, která působí dojmem něžných růžových poupat. Růžička je poskládána z pastelových jemně třpytivých okvětních plátků. Krabička chránící vůni vyniká elegantním, měňavým, ženským a něžným odstínem světle růžové barvy.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind