MADEMOISELLE ROCHAS


Hravá vůně s pozitivní energií

Kdo je Mademoiselle Rochas? Hravá, mladá Pařížanka, aktivní, veselá a plná života. Typická Francouzka. Inspirovaná dvěmi vůněmi, Femme a Madame, Mademoiselle Rochas má svoji vlastní osobitost. Oplývá francouzskou elegancí, umí si prosadit své názory a žije přítomným okamžikem.

Zvědavá a troufalá, hravá i optimistická. Ráda poznává nová místa v Městě světel. Nakupování, objevování nových galerií, popíjení čerstvé kávy na prosluněné terase nebo romantická večeře s výhledem na celou Paříž…taková je dívka, která ztělesňuje slovo “fashion” bez toho, aniž by si to uvědomovala.

Když má chvíli volného času, prochází se v tanečních střevících po ulicích Rue Saint-Honoré, Saint Germain des Prés nebo podél kanálu Saint Martin. Navečer se přezouvá do lodiček, rty zvýrazní rudou rtěnkou, použije svůj obíbený parfém a vyráží na skleničku za svými přáteli. Ať je trendy nebo ne, v obklopení svých přátel je jí všechno jedno. Vyzařuje z ní štěstí, okouzluje okolí svou spontánností. Co je špatného na tom se bavit?

Naplno si užívá vzácných momentů a díky Instagramu a Snapchatu může své zážitky sdílet. Ví, že je nezbytné sdílet její nové objevy a obklopit se smíchem a přátelstvím.

Ze všech těchto důvodu má Mademoiselle Rochas přirozenou Frenchic, kterou jí ostatní závidí.

Frenchic

Parfémářka Anne Flipo, která vytvořila vůní Eau de Parfum Mademoiselle Rochas chtěla reflektovat onu hravost a netrpělivost dnešních mladých Pařížských žen. Inspirována výjimečnými materiály emblematické společnosti Maison Rochas, Anne Flipo tón po tónu vytvořila svůdnou vůni pro energickou a svobodnou ženu, zamilovanou do života a krásy.

Nejprve smysly probouzí šťavnatý a zářivý akord lesních plodů, který je připomínkou bezstarostného dětství. Kontrast mu vytváří břečťan, typický keř francouzských zahrad. Sladký i ovocný akord jablka v karamelu dodává úvodu absolutní návykovost.

Srdce vůně tvoří exploze květin: růžové lístky z exkluzivních vlastních plání Rochas, úžasný egyptský jasmín a akorad fialek poletující v ovzduší. Esence elegance, romantiky a ženskosti. Vyjádření magnetické přitažlivosti ve francouzském provedení.

Základ zvýrazňuje charakter a stabilitu něžné kompozice: skladá sa z krémového santalu, vláčného ambrového akordu a bílého pižma evokujícího sexy krajku, kterou pan Rochas tak zbožňoval. Vůně jako druhá kůže…

Hlava: lesní plody, brečťan, jablko v karamelu
Srdce: ružové lístky, egyptský jasmín, akord fialek
Základ: santal, ambra, bílé pižmo

Spirit of style

Flakon je tvarovaný do jednoduchého, dokonalého oválu evokujícího smyslnou ženskost. Světle růžová barva podtrhuje květinový a delikátní charater vůně. Neodolatelná touha ji vyzkoušet.

Hedvábný stužkový motiv, který je ikonickým prvkem značky Rochas, a který bývá vyobrazen v podšívce kabátů Rochas, je skvěle interpretován na flakonu vůně Mademoiselle Rochas. Díky strukturované látce stuhy, která obtéká a jemně zdobí krk stříbrného uzávěru, působí velmi elegantně.

Nadčasový a rafinovaný design krabičky a jeho černé lemování perfektně ladí s velkými písmeny názvu Mademoiselle Rochas.

Šarm pařížské ženy

Herečka Noémie Schmidt byla vybrána jako ztělesnění slova Frenchic: perfektně reprezentuje onu svěžest, spontánnost a elegenci Mademoiselle Rochas.
Reklama: Mladá žena se připravuje na rande do Pařížské kavárny se svým milencem. Bezstarostná a rozpustilá…dává si na čas a užívá si chvíle ve vaně. Poté si uvědomuje, že nestíhá…(Pařížské ženy nikdy nestíhají). Obléká si šaty, do rukou bere oblíbené lodičky a bosa utíká za svým milencem podél břehu Ile Saint Louis. Přebíhá ulici před zraky udivených řidičů a s okouzlujícím úsměvem vítá svého milence. Ten ji předává krabici ovázanou velkou mašlí s logem Maison Rochas. Jaké to milé překvapení: je to rozkošné štěňátko!

Maison Rochas, pravé francouzské dědictví

Marcel Rochas založil svůj módní dům již v roce 1925, ve věku 23 let. Ať už klasické černobílé šaty, krajkové živůtky Chantilly nebo outfity s širokými rameny a úzkými boky…ženy si tyto pařížské výtvory zamilovaly – tak ženské a neuvěřitelně moderní. Aby vzdal hold své třetí manželce – a nové múze – Hélene, požádal v roce 1943 mistra parfemáře Edmonda Roudnitska o složení vůně absolutní ženskosti: květinové chypre Femme.
Po smrti Marcela Rochase v roce 1955 se Hélene spojila s Guyem Robertem, aby vytvořila vůni Madame Rochas. Ta byla uvedena v roce 1960 a dodnes představuje nezávislou, moderní ženskou kompozici založenou na úchvatných bílých květech. Poté v roce 1970 následovala vůně L'Eau de Rochas, nová svěží Eau de Cologne, která se brzy stala ikonickou.
Následovala Eau de Rochas Homme v roce 1993, nová ženská vůně Tocade v roce 1994 a Rochas Man v roce 1999.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind