NOVINKA | MICHAEL KORS - Midnight Shimmer

Michael Kors představuje novou limitovanou vůni Michael Kors Midnight Shimmer

Michael Kors s potěšením oznamuje uvedení limitované vůně Michael Kors Midnight Shimmer Eau de Parfum, jako nejnovější přírůstek do řady vůní Michael Kors Collection. Tato podmanivá a jiskřivá vůně je ideálním doplňkem vašeho outfitu pro dokonalou noc strávenou ve městě.

Vůně Midnight Shimmer je bohatá, dřevitá vůně, která váš večer prostoupí návykovou vůní jemného pižma, jasmínových okvětních lístků a smyslné vanilky. Vůně, kterou si svět zamiluje.

Tato jiskřivá vůně vás hned v úvodu okouzlí vůní kdoule, podpořenou vůní čerstvých frézií a svěžích jasmínových květů. Vůně vanilkových bobů přinášejí sametovou smyslnost. Základem parfému je pak vůně osvěžující vůně mechu a vonodřevu mísící se s jemným nádechem pižma.

Flakon vůně Midnight Shimmer Eau de Parfum znázorňuje eleganci a tajemnost noční oblohy. Barva flakonu je temně modrá, stejně jako noční obloha, poseta jemnou zlatou září. Zlaté je i reliéfní logo Michael Kors, které flakon dokonale doplňuje.

Hlava: kdoule, frézie, jasmínové květy
Srdce: vanilkové boby, tóny pižmového a bílého dřeva
Tělo: mech, vonodřev, pižmo

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind