NOVINKA | Missoni - Eau de Toilette

Missoni EAU DE TOILETTE - NOVÁ VŮNĚ PRO ŽENY

Svěží, zářivá, ženská. Nová Missoni Eau de Toilette představuje něžnou vůni inspirovanou ranním svítáním. Je určena smyslné a energické ženě, která se nebojí předvést svůj osobitý půvab. Zvídavá dívka či žena se nenechává spoutávat konvencemi a vžitými názory. Naopak jí nechybí sebejistota a svou vůni hodlá nosit jako krásný model, který jí dokonale „padne“ a zdůrazní její vitalitu a šarm. Flakón odkazuje k ideálnímu designu, jenž se objevil na původní Eau de Parfum. Nově jej oživují hřejivé odstíny inspirované sluncem. Žlutá a oranžová se navzájem prostupují, mísí a rozehrávají celou škálu tónů. Nenechávají se omezovat žádnými geometrickými schématy, ale harmonicky splývají v nezaměnitelném stylu značky Missoni. Zlatý prstenec kolem hrdla flakónu jakoby byl utkán ze vzácných vláken, stejně jako látky Missoni. Nezaměnitelné logo zdobí elegantně růžovou krabičku v novém barevném schématu značky.

Svěží, zářivě ženskou vůni uvádějí šumivé tóny červeného pomeranče a šípku, které se setkávají s jemnou šťavnatostí hrušky nashi a něhou leknínu. Okvětní lístky frézie, pivoňky a vodní rostliny plevuňky růžovolisté se rozvíjejí v bohatou kytici, která spolu s esencí růžové vody tvoří srdce vůně. Elegantně svůdný závěr propojuje akord květů heliotropu a pižma ovíjející se kolem bílého cedru. Důmyslnou tečku představuje dřevitě ambrová molekula Georgywood®. Toaletní voda Missoni reprezentuje novou, svěží květinově-dřevitou podobu původní Eau de Parfum.

Toaletní vodu lze doplnit ucelenou nabídkou tělových produktů:

- parfémované tělové mléko
- parfémovaný koupelový a sprchový gel
- parfémovaný deo natural spray

Všechny přípravky jsou lehce parfémované, a proto ideální pro každodenní použití. Navíc pokožku příjemně osvěžují a vyživují.

HLAVA: červený pomeranč, hruška nashi, šípky, leknín
SRDCE: frézie, pivoňka, plevuňka růžovolistá, esence růžové vody
Základ vůně: pižmový Sylkolide®, heliotrop, bílý cedr, dřevitě ambrový Georgywood®

Rodina vůní: citrusové – květinové – dřevité

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind