NOVINKA | MISSONI - Men

Pánská novinka z rodiny vůní Missoni představuje neoddiskutovatelně mužnou kompozici, jenž v každé své kapce skrývá styl a renomé moderního muže Missoni. Svěží a jiskřivá „výzva“ prozrazuje na svého nositele, že máme tu čest s mužem, kterému není lhostejná elegance, ale nenechá se sešněrovat do uniformně laděného vzhledu. Jen on určuje, co mu sluší a v čem se cítí dobře, aniž by se dopouštěl jakýchkoliv módních klišé.

VŮNĚ
Podmanivou svěžestí - příznačnou pro Missoni Parfum pour Homme - se před námi otevírá středomořská krajina zalévaná hřejivými slunečními paprsky. Dřevitá vůně plná osvěžujícího třpytu je dokonalým vonným odrazem barvitého světa omývaného Středozemním mořem.

Zelené lístky spolu s dužinou citrónu doplněné čerstvým zázvorem a kapkou růžového pomela tvoří unikátní úvod k ušlechtilému nástupu levandule a jasmínu. Nechybí ani dotek vzdálené exotiky, které přináší plody pomarose dozrávající v dalekém Thajsku.

HLAVA
lístky a dužina zeleného citrónu, růžové pomelo, levandule

SRDCE
středozemní bylinky, čerstvě nastrouhaný zázvor, jasmín, pomarose

ZÁKLAD
pačuli, santál, dubové dřevo, bříza, pižmo

Rodina vůní:
fougérová – aromatická – dřevitá

FLAKÓN
S novou pánskou Missoni Parfum pour Homme je spojen i nový vizuální styl. Tmavě hnědý flakón korunuje kovový uzávěr s magnetickým zavíráním zdobený charakteristickým grafickým motivem, který je „vizitkou“ značky Missoni.

Luxusní krabička v odpovídajícím tmavém odstínu je vyrobena z prvotřídního materiálu a jasně dává najevo, že uvnitř nenajdeme nic „průměrného“. Jak flakón, tak i krabička pak reprezentují dokonalý mix tradice a moderního vnímání charakteristický pro novou exkluzivní pánskou vůni.

TĚLOVÁ LINIE
Kromě vlastní vůně nabízí linie Missoni Parfum pour Homme i přípravky pro komplexní péči o celé tělo: balzám po holení, vodu po holení, parfémovaný deodorant a deo stick a parfémovaný sprchový gel. Všechny přípravky jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti, intenzivně ji hydratují a jemně provoní.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind