NOVINKA | NINA RICCI - Rose Extase

SYMBIÓZA SPLYNUTÍ
V roce 2015 Nina Ricci rozšířila svou cestu o L’Extase. Je jako touha po intimním sblížení… Vůně, která v sobě nese veškerou ženskou představivost.

Rose Extase je symbiózou splynutí: vzrušující záchvěv růže, spřízněný s magnetismem pleti, kdy v bodě intimního propojení srdce bije smyslností.

Nová smyslná toaletní voda je průzračná vlna se záchvěvy růže a vykresluje tak cestu magnetické přitažlivosti: rozkvět, sametovou smyslnost pokožky, chvění pod závanem okvětních lístků a hluboký pohled do nádherného světla. Doba rozkvětu, kdy se touha a smyslnost rozpustí do ohromného nádechu - perfektní harmonie hudby a obrazů vůní a emocí. Okouzlující impuls vášně, kdy akcelerace a intenzita rozkvětu vede k naprosté extázi.

CHVĚJÍCÍ SE ŽENSKOST
Laetitia Casta vytváří s domem Nina Ricci zářivé duo. Rose Extase ztělesňuje krásu její nahoty. Do vůně vkládá svůj chtíč, prolínání smělosti a upřímnosti, svůj ostře smyslný půvab připomínající květy růže, její přitažlivou stopu, krásu své přítomnosti, že i upřený pohled sám nad sebou ztrácí kontrolu.

CHVĚJÍCÍ SE DUO
Její tvůrce – mistr parfémů Francis Kurkdjian ve spolupráci s Maia Lernout : „Rose Extase jsou šťavnaté květy, záchvěvy růže, zvýrazněné smyslností pižma.“

Rose Extase se spojuje v duo. Tato vůně vytváří těsný kontakt mezi plně rozkvetlou růží - okouzlující množství přepychových vonných lístků; s dužnatými šumivými a lehce kyselými malinami a pudrovou vichřicí smyslného vanilkového pižma, zabalené v nekonečně svůdné spirále bílého dřeva s nádechem ambry.

Ruku na srdce, tyto ingredience dělají tuto toaletní vodu opravdu smyslnou.

POVZNÁŠEJÍCÍ RŮŽE
Flakon Rose Extase je navržený tak, aby byl zachován pařížský šarm domu Nina Ricci. Je inspirován psaníčkem, ikonickým doplňkem domu Nina Ricci. Růžově lakovaný a hladký flakon navozuje touhu po otřesu extáze. V tomto případě se růžové lístky navrství. Každý z nich vytváří parfémový sen.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind