PACO RABANNE - 1 Million Lucky & Lady Million Luc


MILIONOVÝ PŘÍBĚH
1 Million a Lady Million, fantazie současné generace. Nejdříve se ohlédněte za kultovním příběhem úspěchu… 2008. Udeřila mezinárodní finanční krize. Paco Rabanne přichází na pomoc se skandální zlatou cihlou, spouští tak okamžitý globální chaos. Poutavý design navrhnul fenomén Noé Duchaufour-Lawrance, designér, který zlatou cihlou otočil svět vůní naruby. Náš objekt je jak žádanou vůní, tak i uměleckým dílem i zároveň.

Zkusili jste 1 Million? Je stejně harmonický jako hudba. Okouzlující s křehkou citrónovou svěžestí. Intenzivnější s příchodem růže a skořice. Rovnováha přichází se směsí dřevin, kůže a pačuli. Vilná alchymie smyslnosti a síly. Stvořená pro rebelský gentlemana, který nikoho neposlouchá, žije přesně tak, jak chce jen on sám. Žádné vysvětlování, žádné omluvy, pouze neukojitelná žízeň po adrenalinu. 2010. On potkal ji. K našemu smělému hrdinovi se připojila dámská společnost – svůdná Lady Million. Smyslné bílé květy se setkávají s hřejivými tóny dřevin v zářivém diamantu. Závislost na nebezpečí pod vedením neohrožené femme fatale. Srší z ní vrozená sebejistota, nic nestojí v její cestě za požitkem. 2016. Další na palubě. Million Privé. Dvě intenzivní orientální vůně, které spouští neodolatelnou hřejivou vlnu smyslů. Exkluzivní a intenzivní. Soukromá záležitost, která je vhodná pouze pro pár pozvaných. Sázky jsou vysoké. Naštěstí jsou naši hráči připraveni.

2017. Nová éra v komunikaci kultu Million. Přichází Jordan Barrett a Sophia Ahrens, ikony nové generace. Zlatá mládež, obdivovaný zástupem milujících fanoušků. Svůj život žijí na maximum a sdílí ho skrze Instagram. Stroj na sny je jejich; všechno, co musí udělat je stisknout tlačítko. Klik. Fantasmagórie. Euforie. Naprosté delirium. 2018. Deset let. Vyrobeno bylo 60 miliónů zlatých cihel. Zlatá horečka nekončí. Million slaví 10. výročí, nakažlivá vlna smyslnosti pokračuje. 1 Million Lucky a Lady Million Lucky jsou zde, aby vám představili štěstí tak, jak ho neznáte. Zřetelné a neočekávané. Dovolují, abychom měli jasnou kontrolu nad štěstím a naším osudem. Žijeme jen jednou, odvažte se vychutnat svůj život jako ta nejšťastnější osoba na světě!

POCIT ŠTĚSTÍ
Štěstí (to klasické) je často ponecháno náhodě. Ale co pocit štěstí? Je jako stav osvobozující euforie? Ztřeštěná senzace, kdy se svět stane vaším spojencem. S Million Lucky máte získáváte „Lucky Touch“. Osubd je ve vašich rukách a vše hraje ve váš prospěch. Život je hra. Je načase stát se šťastným vítězem!

FLAKON LUCKY
Když máš všechno, chceš víc. Když máš zlato, toužíš po platině. S Million Lucky se ikonická zlatá povýšila na nejvzácnější kov - platinu. Ryzí, celistvý a výjimečný. Óda na Paco Rabanne, rebelantského kovotepce, který ztělesňuje fantazii Million. Žádná vize není tak absurdní, žádný kov není tak drahocenný. Paco Rabanne jednou použil 9 kilo zlata a 300 karátů diamantů k vytvoření šatů pro Fracoise Hardy, která v nich mohla sotva chodit. Běžné. Praktické. Nezapomenutelná ironie.

PARFÉM LUCKY 1 MILLION LUCKY
Radostný fofr, který svírá smysly. Hryže do vás pikantní zelenou švestkou. Mužné dřeviny podněcují smysly. Natřásá vaše touhy pomocí svůdných lískových ořechů. Vše na ráz, vše v tom samém okamžiku. Jeden nádech a svět je tvůj. Dlouhý život šťastlivců! Lady Million Lucky Revoluce růží, která ničí vaše hranice, chystá si pokoj pro čirou senzaci. Malinový výbuch vás připraví na delikátní rozkoš. Smyslné santalové dřevo posouvá limity. Euforická alchymie, zrodila se závislost na štěstí.

LUCKY KAMPAŇ
Kampaň nafotil vizionářský fotograf Nathaniel Goldberg, naše LUCKY duo překračuje meze smyslnosti. Přitažlivý tanec, odvážnější než kdy předtím. Při intenzivním tanci cítíte pulzující svěžest 1 Million Lucky a napínavou smyslnost Lady Million Lucky. S jediným gestem přivolávají své štěstí. Cvak. Svět jim leží u nohou.

TVÁŘE MILLION LUCKY
Jordan Barret, zlatý mládenec
Úžasné tyrkysové kočičí oči, dech beroucí obličej, plné rty a sluncem vyšisované vlasy. Divoký, téměř androgynně svěží. K tomu dotek drzosti… Jak miliónové! Jordan Barrett přináší vůni 1Million energii plnou přitažlivosti. 21 let a o tomto mladém modelovi se mluví na každém kroku. Miláček Carine Roitfeld, podle amerického magazínu Vogue „IT boy nové éry“ a „Model roku“ v roce 2016 – zvolený na prestižních cenách Models.com Industry Awards.

Jordan vyrůstal v Austrálii v Byron Bay – surfařském ráji na Zlatém pobřeží. Pouhé dva roky po zahájení jeho kariéry již pracoval pro mnoho módních návrhářů a pózoval na titulkách prestižních magazínu, nafocených vlivnými fotografy jako je například Steven Klein, Mert & Marcus, Peter Lindbergh nebo Mario Testino. Dnes Jordan žije v New Yorku a většinu svého času věnuje cestování. Životní styl miliónového mladíka sleduje na sociálních sítích stovky tisíc lidí. Tento mladý fenomén sní o herecké kariéře a navštěvuje lekce herectví v Hollywoodu. Skutečná výzva pro mladíka, který se touží dotknout hvězdného nebe. Jeho tetování „only the good“ na levém rameni hovoří za vše.

Sophia Ahrens, sexy kočka
Splňuje všechny předpoklady k tomu být novou Million dívkou! Elegantní a vzrušující figura s přirozenou a odzbrojující krásou. Odvážný a zářivý pohled – jako diamant. Sophia Ahrens představuje bezstarostnou, moderní a sexy ženskost. Když ji vidíte tančit na obrazovce, ihned si vzpomenete na dívky designéra Juliena Dossena – jemná svůdnost s neuvěřitelnou sebejistotou – a pak podlehnete jejímu kouzlu. Její půvab a energie vás odnesou pryč, stejně tak i její pohyby. Miliónový postoj… Ve věku 21 let je tato vycházející hvězda přehlídkových mol jednou z nejdiskutovanějších modelek současnosti. Sophia zahájila svou kariéru v 16-ti letech kampaní Stevena Meisela, kde se objevila spolu s Christy Turlington, Catherine McNeil a Freji Beha Erichsen. Sophia si brzy v modelingovém světě vybudovala jméno. S módními designéry a módními domy podepisovala kontrakt za kontraktem. Její kariéra vzkvétá. Mimo módní molo cestuje naše Paco dívka nejvíce mezi New Yorkem, Londýnem a Paříží. Skutečná světoběžnice, která si udržuje vnitřní rovnováhu díky cvičení a tanci. Zlatá holka, samozřejmě…

TANEC ŠTĚSTĚNY
Pocit štěstí přebírá skutečnou formu projevu. Dává se do pohybu, prostupuje do emocí. Tento duben kultovní choreografka Tricia Miranda vede workshop „Lucky“ tance pro společnost milionových múz. Senzace plná euforie získává novou formu, nabíjí své okolí štěstím. Dávejte si pozor, je to velice nakažlivé!Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind