PRADA - Black


PRADA BLACK, PRVNÍ PARFÉMOVÁ VODA V RODINĚ PRADA LUNA ROSSA, VYCHÁZÍ Z BŘITKOSTI MĚSTSKÉHO POZNÁNÍ – TEN VZRUŠUJÍCÍ POCIT, KDYŽ OBJEVUJETE NĚCO NOVÉHO, NOVÝ ÚHEL VAŠEHO KAŽDODENNÍHO PROSTŘEDÍ.

INSPIRACE PRO TUTO VŮNI MŮŽE BÝT POPSÁNA JAKO MOMENT ODRAZU PŘED OTOČKOU SMĚREM K MĚSTU, KTERÉHO SE NEMŮŽETE NASYTIT. JE TO OKAMŽIK, KDY JE VYČERPÁVAJÍCÍ PRACOVNÍ TÝDEN KONEČNĚ U KONCE A KDY MĚSTO KONEČNĚ OŽÍVÁ.

JAKO CENTRUM PLNÉ ZÁBAVY, MOŽNOSTÍ A NEBEZPEČÍ. SLADKÉ DETAILY ŠUMÍ SKRZE OKOUZLUJÍCÍ DŘEVITOU AMBRU, TÉMĚŘ MATOUCÍ DOJEM. ENERGETICKÉ JIŽ OD SAMÉHO POČÁTKU – NA VRCHOLU BERGAMOT A ANDĚLIKA – PAČULI A KURKUMA V SRDCI DODÁVÁ NA NÁLADOVOSTI. TI, KTEŘÍ NOSÍ PRADA BLACK JSOU POVAŽOVÁNI ZA PŘITAŽLIVÉ. VYHLEDÁVAJÍ SOFISTIKOVANOST ZA KAŽDÉ SITUACE – ANIŽ BY JIM ZÁLEŽELO NA TOM, JAKÉ JSOU JEJICH SKUTEČNÉ ZÁMĚRY.

NA CELISTVĚ TEMNÉM FLAKONU SE IKONICKÝ ČERVENÝ PRUH PRADA LUNA ROSSA PROMĚNIL V ČERNÝ, OPAKUJÍ SE POUZE ROZMĚRY A LOGO, KTERÉ JE OSTŘE BÍLÉ. NÁZEV VŮNĚ JE TAKÉ BÍLÝ: MATNÁ ČERŇ DO KTERÉ JE ZASAZENO ZÁŘIVĚ ČERNÉ SKLO. TAK ČERNÉ JAKO TA NEJHLUBŠÍ NOČNÍ VODA.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind