PACO RABANNE - Million
Miliónová kampaň
V roce 2017 přichází do komunikace vůní Million závan čersvého vzduchu! Paco Rabanne představuje dvě nové tváře: Jordan Barrett a Sophia Ahrens. Poznejte naše nové mladé rebely, kterým rozhodně nechybí zlatý dotek – stále žijí svým smělým životem!

Miliónový příběh
1 Million a Lady Million – fantazie dnešní generace. Ohlédnutí na okázalé duo – ikonické a neoddělitelné. 2008. 1 Million otřásá světem vůní a slaví globální úspěch. Krásná okořeněná kůže ukrytá ve zlaté cihle. Zlatá horečka jako tabu a zdroj pýchy. Zlobivý chlapec se vzhledem gentlemana, kterého nezajímá nikdo a nic – krom jeho vlastní fantazie. Lusknutí jeho prsty je nezapomenutelné, přineslo mu štěstí! Potkali se v roce 2010. K 1Million se připojila jeho oslňující polovička Lady Million s jejím neohroženým diamantem. Přišlo předávkování se půvabem… Živočišná vůně plná bílých květin přináší návykovou smyslnost.

V roce 2016 je představena řada Million Privé: naprostý zážitek. Dvě intenzivní orientální vůně, které vedou k hluboké a nebezpečné závislosti. Přichází posedlost: extrémní vzrušení.

V nové epizodě se do milionového dua vtělil model Jordan Barrett a modelka Sophia Ahrens. Divoké a nespoutané mládí, nedočkavé k oslavě skvělého života. Žijí život naplno a bez omezení. Cestou života. V srdcích jsou stále dětmi. Ale milionovými dětmi. Vytvářející si vlastní realitu a žijící svůj sen. Svíjející se v taneční euforii. Postoj Million.

Jordan Barret, zlatý mládenec
Jordan je zkažený hoch s nevinným pohledem i ve skutečnosti. Úžasné tyrkysové kočičí oči, dech beroucí obličej, plné rty a sluncem vyšisované vlasy. Divoký, téměř androgynně svěží. K tomu dotek drzosti… Jak miliónové! Jordan Barrett přináší vůni 1Million energii plnou přitažlivosti. Necelých 20 let a tomto mladém modelovi se mluví na každém kroku. Miláček Carine Roitfeld, podle amerického magazínu Vogue „IT boy nové éry“ a „Model roku“ v roce 2016 – zvolený na prestižních cenách Models.com Industry Awards. Jordan vyrůstal v Austrálii v Byron Bay – surfařském ráji na Zlatém pobřeží. Pouhé dva roky po zahájení jeho kariéry již pracoval pro mnoho módních návrhářů a pózoval na titulkách prestižních magazínu, nafocených vlivnými fotografy jako je například Steven Klein, Mert & Marcus, Peter Lindbergh nebo Mario Testino. Dnes Jordan žije v New Yorku a většinu svého času věnuje cestování. Životní styl miliónového mladíka sleduje na sociálních sítích stovky tisíc lidí. Tento mladý fenomén sní o herecké kariéře a navštěvuje lekce herectví v Hollywoodu. Skutečná výzva pro mladíka, který se touží dotknout hvězdného nebe. Jeho tetování „only the good“ na levém rameni hovoří za vše.

Sophia Ahrens, sexy kočka
Splňuje všechny předpoklady k tomu být novou Million dívkou! Elegantní a vzrušující figura s přirozenou a odzbrojující krásou. Odvážný a zářivý pohled – jako diamant. Sophia Ahrens představuje bezstarostnou, moderní a sexy ženskost. Když ji vidíte tančit na obrazovce, ihned si vzpomenete na dívky designéra Juliena Dossena – jemná svůdnost s neuvěřitelnou sebejistotou – a pak podlehnete jejímu kouzlu. Její půvab a energie vás odnesou pryč, stejně tak i její pohyby. Miliónový postoj… Ve věku 21 let je tato vycházející hvězda přehlídkových mol jednou z nejdiskutovanějších modelek současnosti.

Sophia zahájila svou kariéru v 16-ti letech kampaní Stevena Meisela, kde se objevila spolu s Christy Turlington, Catherine McNeil a Freji Beha Erichsen. Sophia si brzy v modelingovém světě vybudovala jméno. S módními designéry a módními domy podepisovala kontrakt za kontraktem. Její kariéra vzkvétá. Mimo módní molo cestuje naše Paco dívka nejvíce mezi New Yorkem, Londýnem a Paříží. Skutečná světoběžnice, která si udržuje vnitřní rovnováhu díky cvičení a tanci. Zlatá holka, samozřejmě…

Svět Million
Svět vůní Million je tvořen čtyřmi osobitými a vyzývavými vůněmi, které vás vezmou na fantastický výlet plný smělosti, požitků a osobitosti.
1Million toaletní voda – pikantní kůže s drzým kouzlem. Voní svěže a jemně. Neopakovatelný podpis okouzlující kombinace světlé kůže a ambry.
1Million Privé – skořice s jablkem, myrha, boby tonka a pulsující dřevo. Troufale mocný, návykově orientální a hraničící s divočinou.
Lady Million parfémová voda – živočišný svěží nektar z bílých květin. Podpis medu a pačuli způsobuje naprostou závislost!
Lady Million Privé – květ vanilky, kakaové boby, med a pačuli. Pikantně orientální závislost – téměř hypnotizující vůně…Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind