NOVINKA - Sisley - Soir d´OrientEau du Soir je inspirována vzpomínkami z dětství Isabelle d´Ornano´ a na její procházky zahradami v Alcazaru v Seville v jižním Španělsku. Chtěla zaznamenat srdce této elegantní chyprové vůně, Seringy, jednoduchá, neobvykle bílá květina, jejíž osobitá charakteristika v těchto zahradách je to co vytváří její podstatu po setmění. Večer přichází a s ním náhle i vůně. Je to magický moment, který evokuje Eau du Soir.

K SOIR D´ORIENT

Vydejme se na další cestu... daleko v čase. A začněme znovu objevovat pohostinnost a tajemství Andalusie. Tato variace Eau du Soir nás zavede do paláce v Seville, který dokládá svědectví o soužití, v jejímž společenství se dělí jejich znalosti, umění, kultura a tvoří tak zlaté časy této hrdé oblasti.

Nechte zahrady za sebou a vstupte do srdce paláce, klenot postavený v Mudéjar architektuře.

Gotická stavba, postavená ve 13. století za vlády Alfonsa X, je zdobena bohatou výzdobou, přenese nás do doby maurské a španělské invaze zachycuje dobu, kdy parfémy Orientu se míchají s vůní Západu.

Pojďme o krok dále...

a nechme se ukolébat arabsko-andaluskou hudbou, do rytmu nuubaat a zvuku hudebního nástroje Qanun. Můžeme se podívat, podél jeho úzkých dveří, kde je chráněno jako tajemství.

el Patio de las Doncellas
- Nádvoří dívek –


právě otevřeno. Ve stínu velkých polylobed oblouků Umayyad tradice, objevujeme neuvěřitelnou krásu arabesek s geometrickými motivy v Nasrid stylu. Andaluské slunce zapadá nad Alcazarem a způsobuje jiskření azulejos s nesčetnými kovovými odlesky, tehdy odhaluje ve své velkorysosti veškeré kouzlo Východní noci.

2015 Nová vůně Soir d´Orient

Chyprovo - květinovo – orientální

Pojďme zavřít oči a objevme Soir d'Orient, jeho teplé bohatství, a jeho tajemnou hloubku.

Šumivý a okouzlující začátek

Vůně, která v sobě spojuje dokonalost italského citronu, zelená svěžest íránského galbana a smyslná kulatost šafránových akordů.

Květinové a pikantní srdce

Černý pepř z Madagaskaru zvýrazní vůni, s téměř nestoudným tajemným rozměrem a absolutně podmanivá vůně turecké růže a egyptského Gerania.

Dřevitá a tajemná vlna

Bohaté dřevité akordy santalu a tajemné kožené vůně pro somálského kadidlo v kombinaci s teplou elegancí indonéského pačuli.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind