VÁNOCE PATŘÍ NÁM!

Opět se nám blíží zimní čas, který vám jistě přinese rodinnou pohodu s nezapomenutelnými chvílemi radosti a štěstí. Pusťte se s našimi návody do vánočních nákupů – podle výběrů z vánočního magazínu Marionnaud nemůžete udělat chybu: představíme vám dárky v různých cenových hladinách, neodolatelné dárkové sety, sympatické slevy i malých pozorností k vašemu nákupu. Stačí přijít k nám a s Ježíškem máte vystaráno, protože si nákup odnesete také luxusně zabalený.

V našem novém magazínu vám poradíme, jak si zpříjemnit a vylepšit život s novými předsevzetími – konečně se budete hýčkat! Projdete vlastním domácím wellness, vyberete si z báječných vůní a ze speciální zimní kosmetiky – zkrátka vám připomeneme, že to vy jste ten nejdůležitější člověk vašeho života. A až budete plánovat vánoční večírky, hledejte inspiraci v našich tutoriálech, které vás doprovodí až do Silvestra.

Magazín je k dostání od 6. 11. 2017 ve všech parfumeriích Marionnaud, nebo si ho můžete přečíst online.

My všichni v Marionnaud se těšíme na vaši návštěvu a doufáme, že budete maximálně spokojení.

Přejeme vám příjemnou zimu, pohodový advent a krásné a klidné svátky.

Váš tým Marionnaud

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind