Všeobecné podmínky :: Pravidla k ochraně soukromí :: Žádost o vydání věrnostní karty


VĚRNOSTNÍ KARTA MARIONNAUD NABÍZÍ MNOŽSTVÍ VÝHOD.

100 BODŮ = 250 Kč
Sbírejte body se svou věrnostní kartou v prodejnách a na e-shopu Marionnaud, a za každých 50 Kč z nákupu obdržíte 1 bod. Za každých 100 bodů od nás dostanete věrnostní šek v hodnotě 250 Kč na další nákupy. Navíc od nás obdržíte jako dárek na uvítanou při založení karty 50 bodů.

SLEVA 20 % NA VAŠE NAROZENINY
Při nákupech v parfumeriích Marionnaud v den Vašich narozenin a dva dny po nich od nás dostanete jako dárek dvojnásobný počet bodů a slevu 20 % na celý nákup. Slevu není možné uplatnit na e-shopové objednávky.

INFORMACE Z PRVNÍ RUKY
Díky věrnostní kartě Marionnaud jste neustále v obraze – prostřednictvím e-mailu a SMS Vás přednostně informujeme o všech akčních nabídkách a chystaných novinkách.

VĚRNOSTNÍ KARTA MARIONNAUD VŽDY PO RUCE
Stáhněte si věrnostní kartu Marionnaud do aplikace Visa Portmonka a mějte jí v mobilu vždy po ruce. www.mojeportmonka.cz

PRAKTICKÉ INFORMACE K VĚRNOSTNÍ KARTĚ MARIONNAUD.

Každý pracovní den je Vám k dispozici Zákaznický servis, který Vám pomůže s:

  • aktualizací kontaktních údajů
  • dodatečným přičtením bodů za nákup (v případě, že jste kartu při nákupu nepoužili)
  • zjištěním aktuálního stavu bodů na věrnostní kartě
Zákaznický servis je Vám rovněž k dispozici pro jakýkoliv dotaz či připomínku.

Kontakty:
Pokud se stane, že Vám je věrnostní karta odcizena či jí ztratíte, novou kartu Vám vydají v kterékoliv z našich parfumerií. Body z původní karty Vám převedeme na novou kartu.
Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind