YSL - Black Opium Shock

NECHTE SE ŠOKOVAT
Nový Black Opium Floral Shock a Nová řasenka Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK

Šok i jeho následek se jako vlna šíří tělem a doslova burcuje smysly. Osvěžující a povzbudivá vůně Black Opium Floral Shock zasáhne čich jako exploze vonných květin, chladem ranního oparu a energií prvního doušku silné kávy hned po probuzení. Je to prudká záplava smyslnosti. Smělý spolupachatel pro umocnění make-upu: Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK. Nádherně černý prvek dokonale obepíná řasy. Intenzivní vyzývavost, šokující barevnost. Tato fantastická řasenka je mistrnou ukázkou brilantní čistoty a přináší řasám kýženou tloušťku, objem a uhrančivost. Řasenka v sobě ukrývá dvě vlastnosti, které se vzájemně doplňují a vytváří tak dokonalý pohled. Sametově hebká smyslnost, která je umocněna surovou intenzitou, odvahou a vyzývavostí

ŠOKOVÁ TAKTIKA, ŠOK Z NEZNÁMÉHO
Black Opium Floral Shock – Dech beroucí zážitek objevování sebe sama, příval neodolatelné smyslnosti, jiskřivá omračující svěžest, po níž budete toužit zas a zas. Lahodně podmanivá a důvěrně známá báze Black Opium nachází v Black Opium Floral Shock nový chlad a rafinovanost. Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK – Černá, intenzivní, oslnivá. Shock v řasence znamená dravost a v rámci nabídky YSL Beauté přináší nebývalé krytí už od prvního tahu. Maximálně silné, maximálně dlouhé řasy se stanou perfektním rámem hypnotického pohledu, který je zároveň smělý, podmanivý a nebezpečně smyslný.

TAJEMSTVÍ SLOŽENÍ
Black Opium Floral Shock – Nepodobá se ničemu, co už tu bylo, přesto vyniká uklidňující povědomostí kávové noty, která se objevuje už v původním Black Opium. Black Opium Floral Shock vás ohromí díky unikátnímu napětí mezi vzrušujícím pocitem a osvěžením v podobě vánku.

Nová nasládlá svěžest fréziových tónů, lehká citrusová vůně bergamotky a jemné aroma cukernaté hrušky je zahalena do vznešené smyslnosti akordu zlaté gardénie a absolutu pomerančového květu. Hřejivá kompozice připomínající jasné zimní slunce pronikající oknem je příjemná a smyslná zároveň.

Ale než se necháte zaplavit sluncem, dostaví se šok z akordu ledové kávy, ústředního motivu celé rodiny Black Opium, a svůdná tajemná nóta bílého pižma. Přichází jako proud jasného bílého světla a proniká přímo do srdce, načež přináší chladivé a záhadné osvěžení. Odpor je marný, už vás má ve své moci. Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK – Inspirace hutným černým povrchem vlhkého hrubého asfaltu a snové unikátní patentované složení.

Struktura řasenky, která je hutnější než všechny dosavadní řasenky YSL Beauté, hladce se rozlévá po povrchu, nevytváří žmolky a umožňuje nebývale rychlé vrstvení. Přináší dramatický objem od kořínků ke konečkům. Nabízíme ji ve třech odstínech: Noir Asphalte – hluboká, temná, matná čerň, Bleu Underground – kouřově temná modrá a Bourgogne Brut – temná rudá s černými podtóny. Jeho lehoučká a tvarovatelná textura s efektem snadného vrstvení, kdy se každá vrstva řasenky skvěle spojuje s druhou, přináší značný objem a překvapivé oddělení jednotlivých řas. Je dlouhotrvající, i když se rychle nanáší. Je to nová univerzální řasenka pro městské rafinované znalkyně.

OKOUZLUJÍCÍ LAHVIČKY
Black Opium Floral Shock – Legendární design od Cassandra se objevuje v novém kabátě. Charakteristické linie Black Opium vystupují v černém třpytu na pozadí rudých střípků ledu a připomínají zrcátko kaleidoskopu. V odrazu jste skutečně vy? Nebo jedna z vašich podob, s níž jste se ještě nesetkala?

Šok pokračuje i po otevření krabičky. Zářivá vzácná narůžovělá kapalina prosvěcuje skrz třpytivou krustu lahvičky a připomíná žhnoucí slunce. Příjemný povrch vyzývá k uchopení. Prsty mimoděk hladí skleněnou stěnu, jako by podvědomě hledaly hřejivý elixír uvnitř. Tento sběratelský kousek představuje nový klenot na koruně královny města.

Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK – Představuje na první pohled šok z nového. Od lesklého metalického uzávěru v barvě růžového zlata po černo růžové metalické tělo. Geniálně navržený kartáček je širší, než bývá obvyklé, a vyniká prohnutým symetrickým tvarem a absolutní novinkou: čtyřmi vnitřními zásobními rýhami. Kdykoliv namočíte kartáček do tuby, rezervoáry se naplní maximálním množstvím produktu. S každým tahem pokryjete řasy optimálním množstvím řasenky, díky čemuž můžete postupně vrstvit ten největší objem, jaký YSL Beauté pamatuje. Připravte se na šokující objem s každým mrknutím.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind