Žádost o vydání věrnostní karty  

(poštovní zásilky posíláme pouze na adresu na území ČR)
Souhlasím se všeobecnými podmínkami používání věrnostní karty Marionnaud    

Údaje, které vyplňujete v této žádosti, jsou nezbytné pro založení věrnostní karty Marionnaud a jsou určeny výhradně pro Marionnaud Perfumeries, tedy pro účely společností DIVA Center s.r.o., MIDIO a.s. a společností v rámci jejich skupiny. Při každém použití Vaší karty u pokladen v prodejnách Marionnaud Perfumeries budeme shromažďovat informace o Vašich uskutečněných nákupech, a především o zaplacených částkách. Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím Vám zaručuje právo na přístup k údajům vztahujícím se k Vaší osobě a právo na opravu těchto údajů. Tyto informace jsou přístupné v centrále Marionnaud Perfumeries na adrese DIVA Center s.r.o., Na Křivce 58, Praha 10.

Souhlasím se zpracováním, správou a uchováním mých výše uvedených osobních údajů k účelu založení a užívání věrnostní karty Marionnaud dle § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Správcem osobních údajů bude společnost DIVA Center s.r.o., se sídlem Na Křivce 58, Praha 10 - Vršovice.

Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind