5 nejprodávanějších parfémů jako dárek ke Dni matek

Header image

Na Den matek chcete darovat dárek, který jasně sděluje: „Díky za vše, co pro mne děláš“, ale jak toto sdělení vložit do dárku? Květiny? Dlouho nevydrží. Čokoláda? To není zrovna nápaditý dárek. A co oblečení? To může být problematické. Potřebujete tedy něco nápaditého, co se přesně hodí k její osobnosti a vyjádří, jak moc ji milujete - to musí být parfém!

Parfém představuje skvělý dárek; něco, co vaše maminka nebo i jiný ženský vzor ve vašem životě, může neustále používat, můžete svůj výběr přizpůsobit jejím preferencím a takový dárek ukáže, že jste do něj vložili nějakou myšlenku! Takže letos překvapte a potěšte onu výjimečnou ženu vašeho života jedním z našich nejlepších parfémů ke Dni matek, který si zaručeně zamiluje!

Marionnaud signature

1. Si značky Giorgio Armani

Má Vaše maminka noblesní styl? Pokud ano, tak to je dárek pro ni! Tento nadčasový parfém ztělesňuje bohaté, všeobjímající srdce Rose de Mai, doplněné ostřejšími tóny černého rybízu. Je sladký i kořeněný a dále je vytříben přidáním ylang-ylangu a dvou druhů jasmínu, čímž vznikla jedna z nejpodivuhodnějších vůní, jaké jsme kdy poznali.

ARMANI

ARMANI
Si
EAU DE PARFUM

NAKUPOVAT
 

2. Idôle od Lancôme

Inovativní vůně, vytvořená třemi výjimečnými parfemářkami pro ženy, které mají odvahu snít, vám zaručí šťastný úsměv obdarované osoby na Den matek! Idôle od Lancôme, věnovaný generaci ikonických žen (a ženských vzorů) vyzařuje pestrou rozmanitost a kreativitu se svůdnou složkou krásné růže, smyslného jasmínu a čistého, svěžího chyprového vyznění.

LANCÔME

LANCÔME
IDOLE
EAU DE PARFUM

NAKUPOVAT
 

3. La Vie Est Belle od Lancôme

Je-li parfém přezkoušen nejméně 5 200x, než jej nos profesionálního parfémáře schválí, víte, že jste v rukou perfekcionalisty! Přesně to získáváte s parfémem La Vie Est Belle od Lancôme. Rafinovaný parfém, jehož název je v překladu „Život je krásný“, nabízí vašim olfaktorickým receptorům zážitek z exploze květů, mezi nimiž vynikají tóny pomerančového květu, jasmínu a kosatce! Jsme přesvědčeni, že se toto mimořádné úsilí určitě vyplatilo, a s vaší maminkou s námi jistě budete souhlasit!

LANCÔME

LANCÔME
LA VIE EST BELLE
EAU DE PARFUM

NAKUPOVAT
 

4. Libre od Yves Saint Laurent

Občas pocítíme vůni, která je utvrzující, důvěryhodná a vytrvalá na každé úrovni; u parfému Libre od Yves Saint Laurent zaškrtáváme všechny tyto možnosti. Pudrová levandule, květ exotického pomeranče, zářivý jasmín a základ vanilky a mošusu se prolínají do jedinečného a nevídaného koktejlu vůní, který vaše maminka bude uchovávat jako poklad a těšit se z něj!

YVES SAINT LAURENT

YVES SAINT LAURENT
LIBRE
EAU DE PARFUM

NAKUPOVAT
 

5. My Way od Giorgio Armani

Naše maminky jsou často první osobou, s níž máme smysluplný vztah, znáte proto lepší způsob, jak s ní oslavit Den matek, než jí darovat parfém, který ztělesňuje toto jasné sdělení? My Way od Giorgio Armani se inspiroval filosofií „jsem tím, co žiji“ a byl vyvinut s použitím těch nejvytříbenějších ingrediencí z celého světa, mimo jiné z madagaskarské vanilky, egyptského pomerančového květu a indické tuberózy. Inovativní flakón tohoto zářivého a překrásného parfému je také doplnitelný a recyklovatelný, proto bude váš dárek nejen skvěle promyšlený, ale také ekologicky udržitelný!

ARMANI

ARMANI
MY WAY
EAU DE PARFUM

NAKUPOVAT