Marionnaud Paris podporuje Operation Smile

Věříme v pomoc druhým.

Cílem Marionnaud je vyvolat úsměv na tvářích našich zákazníků. Předsevzali jsme si tudíž, že zajistíme úsměvy dětem s rozštěpem rtu či patra a za tímto účelem jsme se stali globálními partnery charitativní organizace Operation Smile.

Naše obchodní jednotky po celém světě financovaly postiženým dětem operace a zmobilizovaly své zaměstnance, aby se stali dobrovolníky poskytujícími podporu na lékařských misích.

Přidejte se k nám na #GiveaSmile

give a smile!

O organizaci Operation Smile

Operation Smile předvídá budoucnost, v níž se zlepší zdraví a důstojnost díky bezpečným chirurgickým výkonům. Tato nezisková organizace založená na dobrovolnictví nabízí na základě svých odborných zkušeností s léčbou rozštěpu rtu a patra bezpečné chirurgické výkony lidem, kteří tuto léčbu potřebují nejvíce. Kromě bezplatných operací rozštěpových vad u dětí a mládeže ve strádajících komunitách investuje Operation Smile do školení a vzdělávání místních zdravotnických pracovníků a rovněž do klíčových projektů řešících chirurgickou infrastrukturu, aby v místech svého působiště posílili systém zdravotnictví.


flowers doodle

Marionnaud s hrdostí podporuje Operation Smile, aby byly vyléčeny úsměvy dětí narozené s rozštěpem rtu a patra po celém světě.

mum and son operation smile
kid operation smile
mum daugther operation smile

Jak pomoci

Marionnaud a IOMA spojily své síly na podporu Operation Smile od 2. do 30. září

Give a smile
Marionnaud, IOMA, Operation Smile logos
IOMA paris

IOMA daruje z každého
prodaného produktu 25 CZK*

IOMA Paris, absolutní jednička v personalizované kosmetice, se plně věnuje výzkumu a vědě. Jean-Michel Karam, zakladatel značky IOMA Paris, je zapojen v lékařských sdruženích, zejména v asociaci bojující proti vzácným chorobám, ale také ve vzdělávacích, vědeckých školicích a výzkumných iniciativách.

Společnost IOMA Paris se jakožto dlouhodobý partner sdílející společné hodnoty se společností Marionnaud samozřejmě připojila k jejím aktivitám na podporu nadace Operation Smile.

Objevte kosmetické produkty IOMA a pomozte nám shromáždit pro Operation Smile finanční prostředky: *25 CZK daruje IOMA z každého prodaného produktu (vyjma IOMA tabs, travel kit a ošetření v kosmetických ústavech).

IOMA product 1 IOMA 3 IOMA
CRÈME
SUBLIME

Pomozte hned
IOMA product 2 IOMA 2 IOMA
CONCENTRÉ
YEUX

Pomozte hned
IOMA product 1 IOMA 3 IOMA
LIP
LIFT

Pomozte hned
marionnaud Paris

Marionnaud daruje* 25 CZK z každé prodané
rtěnky Marionnaud Make me Happy*

Marionnaud product 1 Marionnaud MAKE ME HAPPY
MY COLOR GLAM
LIPSTICK

Pomozte hned
Marionnaud product 2 Marionnaud MAKE ME HAPPY
MY CRAZY SHINE
LIPSTICK

Pomozte hned
Marionnaud product 3 Marionnaud MAKE ME HAPPY
MY MATT CRUSH
LIPSTICK

Pomozte hned

Nakreslete si na obličej krásný úsměv odvážnými barvami a smyslnými texturami rtěnek Make me Happy a darujete jednomu dítěti úsměv!

Sun doodle

*Tato nabídka platí od 2. do 30. září 2019 ve všech prodejnách Marionnaud v České republice a na marionnaud.cz. IOMA daruje organizaci Operation Smile 25 CZK z každého prodaného produktu značky IOMA, vyjma IOMA tabs, travel kit a ošetření v kosmetických ústavech. Marionnaud daruje organizaci Operation Smile 25 CZK z každé prodané rtěnky Marionnaud Make me Happy. DIVA CENTER S.R.O.,společnost s kapitálem CZK 100.000,00, Na Křivce 58, Praha 10 , registrace 257 46 961