Marionnaud Paris podporuje Operation Smile

Věříme v pomoc druhým.

Cílem Marionnaud je vyvolat úsměv na tvářích našich zákazníků. Předsevzali jsme si tudíž, že zajistíme úsměvy dětem s rozštěpem rtu či patra a za tímto účelem jsme se stali globálními partnery charitativní organizace Operation Smile.

Naše obchodní jednotky po celém světě financovaly postiženým dětem operace a zmobilizovaly své zaměstnance, aby se stali dobrovolníky poskytujícími podporu na lékařských misích.

Přidejte se k nám na #GiveaSmile

give a smile!

Give a Smile

S cílem darovat úsměv, nejen našim zákazníkům, ale také lidem, kteří nejvíce potřebují pomocnou ruku, A.S. Watson Group zahájila svůj vůbec první globální CSR program „Give a Smile“. Kampaň „Give a Smile“ financovala od svého uvedení v roce 2018 operace pro více než 1 500 dětí s rozštěpem patra nebo rozštěpem rtu, čímž jim poskytla nové úsměvy a naději. Marionnaud, jako součást skupiny A.S. Watson, se připojilo aby podpořilo tuto kampaň, a umožnilo tak dětem s rozštěpem patra nebo rozštěpem rtu se poprvé usmát.
Připojte se k nám #GIVEASMILE!

O organizaci Operation Smile

Operation Smile byla založena v roce 1982 a je mezinárodní lékařskou charitou, která poskytla více než 270 000 operací pro děti v rozvojových zemích. Jako jedna z největších neziskových organizací mobilizoval projekt Smile tisíce lékařských dobrovolníků z celé řady lékařských specializací z více než 80 zemí.


flowers doodle

Marionnaud s hrdostí podporuje Operation Smile, aby byly vyléčeny úsměvy dětí narozené s rozštěpem rtu a patra po celém světě.

mum and son operation smile
kid operation smile
mum daugther operation smile

Nakreslete si na obličej krásný úsměv odvážnými barvami a smyslnými texturami rtěnek Make me Happy a darujete jednomu dítěti úsměv!

Sun doodle

*Tato nabídka platí od 2. do 30. září 2019 ve všech prodejnách Marionnaud v České republice a na marionnaud.cz. IOMA daruje organizaci Operation Smile 25 CZK z každého prodaného produktu značky IOMA, vyjma IOMA tabs, travel kit a ošetření v kosmetických ústavech. Marionnaud daruje organizaci Operation Smile 25 CZK z každé prodané rtěnky Marionnaud Make me Happy. DIVA CENTER S.R.O.,společnost s kapitálem CZK 100.000,00, Na Křivce 58, Praha 10 , registrace 257 46 961