background image
Vyhledat obchod
BOUCHERON Boucheron Femme Toaletní voda 00026879 00026879 První parfémový klenot, klasika v parfumerii, spatřila světlo světa v roce 1988. Překvapuje, okouzluje a svádí. Inspirovaná nejjemnějšími látkami a flitry v nejelegantnějších a nejkrásnějších designech večerních rób. Prolíná v sobě mnoho tvarů, barev a materiálů. Boucheron pro ženy je ukryt v kultovním flakonu tvaru prstenu, aby vyjádřil inspiraci výrobou šperků. Nejdříve měkké světlo mandarinky a pomerančové květy odhalí subtilní ženskost. Následuje opulentní srdce z bílých květů, které nabízí halogenové jiskření, intenzivně slunečný ylang ylang a opojný odér jasmínu a tajemný dotek tuberózy. Jakmile se vůně začne šířit, zahalí vaši pokožku vlna touhy. Orientální vibrace vanilky, neodolatelná kapka jantaru a sametový základ santalového dřeva diskrétně přivolá rty na váš krk.

Hlava:
bergamot, mandarinka
Srdce: pomerančový květ, jasmín, ylang-ylang
Základ: jantar, vanilka
BOUCHERON /medias/zoom-front-BP-00026880-380x380?context=bWFzdGVyfHByZC1pbWFnZXN8Nzg0NnxpbWFnZS9qcGVnfGhhYi9oZTQvOTI4Mzc5Mjk2MTU2Ni96b29tLWZyb250LUJQXzAwMDI2ODgwXzM4MHgzODB8MjRjNzlkNTcyZjIxMDJhNTJjNzI4YmM1ZDlhOTExZDg5YTQzY2MwMmY2YWE1NDRjNmQ1MDBmYmE3MWNiOGE2MQ 2086.0 CZK 1 2086.0 CZK BOUCHERON Boucheron Femme Toaletní voda 100 ML 00026879 00026879 Marionnaud https://schema.org/LimitedAvailability
Exkluzivně
BOUCHERON - Toaletní voda
Zobrazit podrobnosti Číslo produktu  Napsat recenzi
Exkluzivně

BOUCHERON - Toaletní voda

Zobrazit podrobnosti Číslo produktu  Napsat recenzi

Cena za :

Včetně DPH, bez ceny za dopravu

Budeme Vás informovat e-mailem, jakmile bude produkt opět dostupný.
Dopřejte si Je to mimo dosah Vyprodáno

INFORMACE O PRODUKTU

Beauty tips

POPIS PRODUKTU

První parfémový klenot, klasika v parfumerii, spatřila světlo světa v roce 1988. Překvapuje, okouzluje a svádí. Inspirovaná nejjemnějšími látkami a flitry v nejelegantnějších a nejkrásnějších designech večerních rób. Prolíná v sobě mnoho tvarů, barev a materiálů. Boucheron pro ženy je ukryt v kultovním flakonu tvaru prstenu, aby vyjádřil inspiraci výrobou šperků. Nejdříve měkké světlo mandarinky a pomerančové květy odhalí subtilní ženskost. Následuje opulentní srdce z bílých květů, které nabízí halogenové jiskření, intenzivně slunečný ylang ylang a opojný odér jasmínu a tajemný dotek tuberózy. Jakmile se vůně začne šířit, zahalí vaši pokožku vlna touhy. Orientální vibrace vanilky, neodolatelná kapka jantaru a sametový základ santalového dřeva diskrétně přivolá rty na váš krk.

Hlava:
bergamot, mandarinka
Srdce: pomerančový květ, jasmín, ylang-ylang
Základ: jantar, vanilka

SLOŽENÍ

Notes