Informace o produktu

LANCÔME HYPNÔSE Dárkový set

Nastalo nejkouzelnější období roku. Značka Lancôme nabízí vše, co potřebujete k nalezení dokonalého dárku pro vás a vaše blízké.

Ikonická, objemová řasenka Hypnôse obsahuje speciální formuli SoftSculpt ™ a je obohacená o vitamín B5. Díky tomu obalí každou řasu zvlášť a zabrání tak rozmazání nebo slepení. Řasy jsou měkké, pružné a získají až 8násobný objem.

Tento vánoční set dekorativní kosmetiky obsahuje:
• Objemovou řasenku Hypnôse 01  6,2ml
• Mini tužku na oči - Le Crayon Khôl 01  0,7g
• Dvoufázový odličovač očí Bi-Facil 30ml

Tento rok propojujeme luxus s udržitelností. Vánoční dárkový set v ekologickém designu je vyroben 100% bez plastů a je recyklovatelný.
Potěšte nejen své blízké, ale i naši planetu.

Aplikace:
1) Před líčením nebo po čištění pleti použijte oční péči. Doporučujeme oční krém Advanced Génifique Yeux pro omlazení a projasnění očního okolí, nebo Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra pro redukci vrásek a tmavých otoků v oblasti očí. 
2) Řasenku nanášejte pohybem ze strany na stranu, neboli "cik cak". Postupujte od kořínků řas směrem ke konečkům. Pro ještě větší objem doporučujeme použít pod řasenku podkladovou bázi Cils Booster XL.
3) K odlíčení použijte dvoufázový odličovač  Bi-Facil. Ten naneste na vatový tampon, přiložte na zavřené oči a jemnými tahy od koutků směrem ven oči odličte. Odličovač Bi-Facil je vhodný i pro citlivé oči.