Informace o produktu

LANCÔME ADVANCED GÉNIFIQUE Dárkový set

Nastalo nejkouzelnější období roku. Značka Lancôme nabízí vše, co potřebujete k nalezení dokonalého dárku pro vás a vaše blízké.

Dosáhněte zářivé a mladistvě vypadající pleti již za 7 dní díky pleťovému séru Advanced Génifique. Sérum obsahuje komplex 7 patentovaných pre- a probiotických extraktů, které dodávají pleti důležité esenciální látky, podporují její obnovu a posilují kožní mikroflóru. V kombinaci s péčí Rénergie Multi-Lift tvoří účinné duo pro posilněnou, mladistvě vypadající pleť. Rychlejší obnova pleti a redukce vrásek a jemných linek. Přesvěčte se sami a vyzkoušejte rutinu péče o pleť  Advanced Génifique a Rénergie Multi-Lift.

Tento vánoční set péče o pleť obsahuje:
● Omlazující pleťové sérum Advanced Génifique 30ml
● Liftingový noční krém Rénergie Multi-Lift Night 15ml
● Omlazující a rozjasňující oční krém Advanced Génifique Eye  5ml

Aplikace:
1) Sérum naneste každé ráno i večer na vyčištěnou pleť a před nanesením následné péče. Aplikátor vám dodá přesně potřebné množství.
2) Liftingový noční krém aplikujte každý večer po aplikaci séra na dokonale vyčištěnou pleť a nechte důkladně vstřebat.
3) Oční krém pro optimální výsledky nanášejte na vyčištěné oční okolí ráno i večer. Naneste malé množství očního krému na konečky prstů a jemnými krouživými pohyby naneste na oční okolí až k vnějšímu okraji očí - nejen v oblasti pod okem, ale i na víčku. Opakujte třikrát. Rychlým poklepáváním konečky prstů na oční okolí pomáháte stimulovat pleťové buňky a zároveň absorbovat co největší množství krému.