background image
Vyhledat obchod

ZALOŽENO V PAŘÍŽI V ROCE 1828

PŘÍBĚH KREATIVITY A ODVAHY

Vítejte ve světě Guerlain, kde se již od roku 1828 zabýváme výzkumem, inovacemi a neustálým zdokonalováním luxusních vůní, produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky. Díky svým odvážným tvůrcům mýtických kreací známe Guerlain pro jeho francouzské nadčasové savoir-faire. Inspirován přírodou a uměním vytváří svůj podpis v kultuře krásy. Díky své tvurčí odvaze, inovacím a vizionářství se Guerlain prosadil v holistickém vnímání krásy již od svého založení.

NOVINKY

BESTSELLERY

VE JMÉNU KRÁSY

Příroda je naší inspirací od roku 1828 a již přes patnáct let je její zachování středobodem naší práce.

Pro toto neocenitelné dědictví se Maison Guerlain zavazuje k předávání zázraků přírody budoucím generacím v čele se svou strážkyní, kterou je včela.
V roce 2007 dostal tento závazek formální podobu "Ve jménu krásy". Veden včelou, svým historickým symbolem, podniká Guerlain konkrétní kroky po celém světě aby zachoval biologickou rozmanitost, inovoval udržitelným způsobem, jednal ve prospěch klimatu a vytvářel tak pozitivní sociální dopad.
U příležitosti patnáctého výročí svého závazku "Ve jménu krásy" potvrzuje Guerlain , orientovaný na budoucnost, své odhodlání posouvat ušlechtilé spojení luxusu a udržitelného rozvoje ke stále větším výšinám.