Informace o produktu

SISLEY PHYTO - GLOW - Rozjasňující oční stíny

Mono oční stíny Phyto-Ombre Glow jsou další generací stínů s bezprecedentní texturou, pro ultra zářivý výsledek a bezkonkurenční efekt. Určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s jinými očními stíny, což umožňuje vytvářet make-up na míru. Ultra jemné složení obohacené o přírodní výtažky (zelený čaj, bílá lilie, kamélie) je ohleduplné vůči delikátní pokožce očních víček. Tyto stíny lépe přilnou na oční víčko a jsou lehčí než obvyklý prášek, proto se jednoduše nanášejí, jsou komfortní a poskytují dlouhotrvající make-up. Moderní textura zaručuje velmi přirozenou barvu bez rizika přehnaného vrstvení a bez práškového efektu. Testováno oftalmology a dermatology. Vhodné pro ty, kteří mají citlivé oči, a pro ty, kteří používají oční čočky.

Použití:
Oční stíny Phyto-Ombre Glow se aplikují pomocí štětce na stíny, který je součástí stínů, pomocí štětce na oční stíny Sisley nebo přímo prsty.

Stíny lze aplikovat:
- samostatně, formou pevné linky na linii řas nebo jako oční linka
- v kombinaci s jinými stíny nebo stíny Phyto-Ombre Eclat podle vašeho výběru
- jako zvýrazňující dotyky pod obočím a/nebo ve vnitřním koutku očí pro zvýraznění oka

Bezvadný dlouhotrvající make-up, při kterém se nemusíte obávat, že nanesete příliš velké množství stínů. Lehoučká a světlá barva, která rozzáří váš pohled.