Informace o produktu

SISLEY - Phyto 4 Ombres - Kvartet očních stínů

Exkluzivní kvartet očních stínů k pohotové aplikaci.Phyto 4 Ombres je kvartet očních stínů, jimiž docílíte barvy, která odpovídá vaší náladě a umožní vám vzbudit dojem osobité jedinečnosti. Složení vycházející z vědeckých výzkumů je obohaceno o aktivní rostlinné ingredience (zelený čaj, bílou lilii, kamélii) a chrání jemnou pokožku očních víček. Vytváří ideální barevnou intenzitu díky drceným pigmentům s optimální koncentrací perleti.

Kvartet má unikátní gelově práškovou texturu pro mimořádně snadnou senzorickou aplikaci bez rizika nanesení nadměrné dávky. Tyto dlouhotrvající oční stíny dokonale lnou k pokožce, nevrásní se a nehromadí se v záhybech očního víčka. Jsou možné všechny styly líčení od přirozených až po extrémně výrazné.
Díky mnoha variantám konečného vzhledu (včetně zářivě matného, metalického, saténového) umožňuje Phyto 4 Ombres „prizmatické“ líčení zachycující světelný jas.

Výhody:
Atraktivní pouzdro s exkluzivním motivem šachovnice, šikovně řešené zrcátko a aplikátor speciálně přizpůsobený textuře.

Výsledek:
Osobně přizpůsobené nalíčení očí, které dlouho vydrží. Snadná aplikace s profesionálním výsledkem.

Aplikace:
Aplikujte nasucho pomocí aplikátoru, štětečku nebo konečku prstu. Použijte štěteček „traceur“ na vytvoření nebo zvýraznění oční linky. Zaobleným koncem aplikujte barvu na celé oční víčko. Podle záměru můžete rozmazávat přechody mezi odstíny konečkem prstu.

Líčení očí pomocí 4 odstínů:
1. Aplikujte světlý odstín na celé oční víčko a roztírejte ho nahoru k obočí.
2. Aplikujte tmavý odstín ke zvýraznění oční linky.
3. Aplikujte střední odstín na víčko směrem k očnímu záhybu, docílíte tím intenzivnějšího dojmu. Vtírejte odstíny do sebe.
4. Aplikujte rozjasňovač na oblouk obočí nebo na vnitřní koutek oka.
Rychlé a osobně přizpůsobené líčení s použitím 2 nebo 3 odstínů. Kombinací 2 nebo 3 výše uvedených kroků docílíte jedinečného vzhledu.Aktivní ingredience:
- zelený čaj - zjemňuje, zklidňuje
-
kamélie - zjemňuje, zklidňuje
-
bílá lilie - zjemňuje, zklidňuje

Objem: 3,4 g