Informace o produktu

SISLEY LES PHYTO-OMBRES - Dlouho držící a rozjasňující oční stíny

Les phyto-ombres
jsou mono oční stíny dostupné ve 20 rozjasňujících, intenzivních a svůdných odstínech. 5 povrchových úprav: matná, hedvábná, metalická, rozjasňující a třpytivá, vytváří jedinečný Sisley 3D efekt. Jejich ultra-smyslová textura se lehce nanáší a zanechává extra jemný vyhlazující film. Jejich složení obohacené o extrakty získané z přírodních ingrediencí dodává jemnost a komfort jemného filmu na očních víčkách.

Aplikace:
Aplikujte houbičkou aplikátoru přiloženého v kazetě, štětcem na oční stíny Sisley, nebo dokonce špičkou prstu. Neuvěřitelně snadné použití, lze použít samostatně, či rozmazávat a zintenzivňovat.
- Jako základ pro vyhlazení víčka
- Jako samostatná barva na víčku, vytváří hloubku ve vašem pohledu
- Podél linie řas pro efekt moderních očních linek
- Pod oblouk obočí nebo do vnitřního koutku pro rozjasnění očí

Výsledky:
Bezchybné, dlouhodobé líčení bez zatěžkání očních víček. Barva a jas ve své nejčistší podobě způsobují, že oči jiskří. 20 zářivých odstínů se přizpůsobí všem tónům pleti a snadno se odličují.

Ingredience:
✓ Olej ze semínek kamélie a šípkový olej - duo přírodních olejů poskytuje jemnost a pohodlí.
✓Extrakt ze zeleného čaje, olej ze semen bílé lilie a semen kamélie - tři "Glow" odstíny s aktivními ingrediencemi na rostlinné bázi respektují jemnou pleť na očních víčkách.

Tolerance testovaná pod oftalmologickou a dermatologickou kontrolou. Vhodné pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček.