Informace o produktu

GUERLAIN ROUGE G - Rtěnka

Vánoční limitovaná kolekce francouzské značky Guerlain je zlatou pozvánkou na nejkouzelnější svátky v roce. Pro dokonalejší look přináší nové odstíny legendárních Rouge G, které žádnou ženu nenechají chladnou. Limitovaná kolekce Guerlain je zkrátka pro všechny, kdo milují zlato a čas svátků vánočních.

Pro tuto výjimečnou rtěnku Guerlain vytvořil speciální recepturu, obohacenou o rostlinné polymery a stříbrné mikrokrystaly, které krásně vylepší rty a maskují je v intenzivní, zářivé a dlouhotrvající barvě. Jojoba a mangové máslo pomáhají vyživovat rty a nabízí jim okamžitý a trvalý pocit komfortu. Kyselina hyaluronová a pryskyřice guggul mají vyhlazující a vyplňující účinky. 

Řada Rouge G má květinovou vůni s nesmazatelnou stopou sladké vanilky. Vrchní tóny jiskří citronovými, pomerančovými akordy. v srdci chová růži a kosatec. Intenzitu propůjčuje vanilka a fazole tonka.

Vybrat si můžete ze 3 odstínů - metalického finiše dosáhnete s N95, saténového N96, pokud preferujete matný look, je pro vás ten pravý N94.