Informace o produktu

SISLEY - Phyto-Cernes Eclat - Péče o pleť proti tmavým kruhům

Zakrývá tmavé kruhy a známky únavy, viditelně vyhlazuje jemné vrásky, redukuje otoky očí.Oční korektor Phyto-Cernes Eclat je tónovaná péče na tmavé kruhy pod očima. Okamžitě zakrývá tmavé kruhy pod očima a tmavší oblasti (silné pigmenty), redukuje otoky a známky únavy (extrakty z červeného vína, arniky a ginkgo biloby), viditelně zjemňuje vrásky a jemné linky a zároveň posiluje krásu očního okolí. Kovová masážní špička vytváří okamžitý chladivý uvolňující účinek a štěteček umožňuje aplikaci podle potřeby. Den co den pomáhá Phyto-Cernes Eclat výrazně redukovat velikost váčků pod očima (kofein, extrakt ze sójových peptidů a přeslička). Pružná a krémová textura zajišťuje jednoduchou aplikaci, přirozený vzhled a dlouhé trvání.

Výsledek:
Po aplikaci vypadají oči odpočinutě a jsou krásnější. Tmavé kruhy jsou zamaskované, tmavé plošky jsou světlejší a otoky očí jsou redukované.

Aplikace:
Lehkými dotyky hlaďte pokožku kolem očí pomocí kovové špičky pro chladivý uvolňující účinek. Potom aplikujte Phyto-Cernes Eclat pomocí štětečku nebo konečky prstů a postupujte od vnitřního k vnějšímu koutku oka. Může se také použít jako korektor. Pravidelně omývejte štěteček vodou a mýdlem. Nechte volně uschnout.Objem: 15 ml