Informace o produktu

SISLEY INSTANT PERFECT - Perfektní korektor - vyhlazuje jemné vrásky a matuje

Instant Perfect je korekční a posilující produkt při vytváření rychlého podkladu pro make-up. S okamžitým účinkem vyplňuje a zastírá vrásky a jemné linky pomocí efektu odráženého světla. Redukuje lesk, stahuje póry, zakrývá tmavé části. Jeho složení je kombinací aktivních ingrediencí zacílených na dlouhotrvající vyplnění a zjemnění vrásek (extrakt ze sójových peptidů). Instant Perfect je také sotva postřehnutelný korekční základ make-upu, který zlepšuje texturu pleti. Dodává komfort a hydrataci (glycerol). Jeho gelová emulzní textura se sametovým nádechem zlepšuje trvanlivost make-upu.

VÝSLEDEK


Jemné linky a vrásky jsou okamžitě vyhlazené a vyplněné. Lesk, rozšířené póry, nedokonalosti i tmavé skvrny jsou redukovány. Pleť je projasněná a sjednocená, okolí očí je uvolněné.

APLIKACE


Aplikujte lehkými doteky konečky prstů na místo T zóny, vrásky, jemné linky a tmavé skvrny, a to po aplikaci denního krému a před nanesením make-upu. Tím dosáhnete toho, že bude lépe držet. Instant Perfect můžete také použít pro rychlou a jednoduchou úpravu během dne na těch místech, která jsou lesklá nebo potřebují oživit.

Objem:
20 ml.