Naše zkrášlovací procedura inspirovaná lázněmi na Den matek

Header image

Mámy jsou skvělé, že? Jsou to ony, na které se můžete spolehnout, ať jste šťastní nebo smutní! Když máte potíže, utěší vás, a když se vám něco skvělého podaří, řeknou to každému, kdo je ochoten naslouchat.

Proto ukažte o letošním Dni matek své mamince nebo i jiné fantastické ženě, ženskému vzoru ve vašem životě, že na jejich laskavost nikdy nezapomenete, a potěšte je jedinečným zážitkem domácího wellness!

V Marionnaud najdete vše, co potřebujete k vytvoření příjemně uklidňujícího zážitku jako při zenové meditaci, v pohodlí vašeho obývacího pokoje. Mějte po ruce župan a papuče...

Příprava scény

Když přijdete do lázní, ihned pocítíte ten klid, který vás obklopí, a tento klid jinde nenajdete! Proměňte o letošním Dni matek domov své maminky v klidný přístav pro účely skutečného prožitku jako v lázních. Zapalte její oblíbené svíčky, které naplní vzduch uvolňující vůní, a vytvořte seznam její oblíbené nebo meditační hudby.

Marionnaud signature

1. procedura: Obličej

Výlet do lázní by nebyl dokonalý bez jedné či dvou procedur, proč tedy nezačít váš lázeňský Den matek domácí obličejovou maskou? Sortiment obličejových masek u Marionnaud, od hydratačních textilních masek až po detoxikační jílové masky, pamatuje na všechny typy pleti, proto můžete zvolit takovou, která bude nejlépe vyhovovat potřebám pleti vaší maminky. Až budete společně relaxovat s nohama nahoře a nanesenou obličejovou maskou, můžete si dopřát jeden či dva drinky nebo ji rozmazlit sladkým zákuskem!

Look Image
MARIONNAUD

MARIONNAUD
RICH REHYDRATING CREAM
BOHATÝ HYDRATAČNÍ KRÉM

NAKUPOVAT
MARIONNAUD

MARIONNAUD
DELICATE EXFOLIATING CREAM
EXFOLIAČNÍ PASTA

NAKUPOVAT
MARIONNAUD

MARIONNAUD
COMPLETE FIRMING CARE
ZPEVŇUJÍCÍ DENNÍ PÉČE

NAKUPOVAT

2. procedura: Manikúra a pedikúra

Další procedurou v lázeňském rozvrhu je manikúra a pedikúra - pro wellness zážitek je to nezbytné! Nejprve odkopněte papuče a obě chodidla si ošetřete maskou na nohy, plnou vyživujících a hydratačních složek. Nemáte-li masku na nohy, příjemně bude působit i bohatý tělový hydratační přípravek, který chodidlům zajistí vždy potřebnou detoxikaci a příjemné uvolnění.

Zatímco si vaše nohy budou užívat tuto téměř terapeutickou změnu, pomozte své mamince upravit nehty domácí manikúrní sadou. Zatlačte kůžičku, zabruste okraje nehtů a naneste vrstvu či dvě jejího oblíbeného laku na nehty.

Look Image
MARIONNAUD

MARIONNAUD NAIL POLISH
ONE SHOT FALL 19
LAK NA NEHTY

NAKUPOVAT
MARIONNAUD

MARIONNAUD
SKIN CARE
HEDVÁBNÝ KRÉM NA RUCE

NAKUPOVAT
MARIONNAUD

MARIONNAUD ACCESSORIES
MY FLAWLESS NAILS KIT
MANIKŮRA

NAKUPOVAT

3. procedura: Vlasová maska

Superžena si zaslouží kompletní servis, takže přistupte k jejím kadeřím s oživující vlasovou maskou. Hloubkově vyživující přípravek nanášejte od kořínků až po konečky a nechejte tyto vlasům prospěšné složky nějakou dobu působit, aby předvedly své kouzlo a odhalily lesklejší, zdravější a silnější vlasy.

Pokud jste během vašich lázeňských procedur ještě nejedli, využijte tuto chvíli, kdy máte vlasové masky, a vykouzlete odpolední svačinu.

Prožijte Den matek doma, pokud se budete držet našeho návodu, nikdy na něj nezapomenete!

Look Image
SISLEY

SISLEY
HAIR RITUEL
ZKRÁŠLUJÍCÍ BALZÁM NA VLASY

NAKUPOVAT
SISLEY

SISLEY
HAIR RITUEL
UHLAZUJÍCÍ KONDICIONÉR NA VLASY

NAKUPOVAT
SISLEY

SISLEY
HAIR RITUEL
VYŽIVUJÍCÍ OLEJ NA VLASY

NAKUPOVAT

O letošním Dni matek můžete říci „díky mami“ prostřednictvím promyšleného dárku nebo maličkostii s malou pomocí od Marionnaud. Prozkoumejte náš rozmanitý sortiment produktů vhodných jako dárky - péče o pleť, parfémy, kosmetické sady, makeup a spoustu dalších.


Koupit dárky ke Dni matek