Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Gucci BLOOM NETTARE DI FIORI Dárková kazeta

50+7,4 ML 50+7,4 ML
Kód 00045055

2 699 Kč 2699.0 CZK

1 350 Kč

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Set obsahuje:
- parfémovaná voda pro ženy, 50 ml
- roller, 7,4 ml

Různorodé výrazy moderní ženskosti vytvářejí nuance příběhu vůněGucci Bloom. Gucci Bloom Nettare di Fiori patří do poslední kapitoly prvního portfolia vůní pro ženy od Alessandra Michela. Vůně zkoumá tajemný a intimní charakter ženy, její autenticitu, sebevědomí a nekonvenčnost.

VŮNĚ
Gucci Bloom Nettare di Fiori zachycuje květiny v plném rozkvětu a vyzařuje jejich nejsilnější vůni a půvab. Původní vůně Gucci Bloom byla dále vyvíjena v kreativní spolupráci s Albertem Morillasem a přeměněna na verzi Chypre Floral.

Otevřeně květinová vůně vyjadřuje hlubší smysl ženskosti. Obsahuje dřevitou, smyslnou směs zázvoru a růže ve vysokých tónech a základní tóny pačuli, pižma a vonokvětky dodávají jemný a tajemný závěr.

DESIGN
Ztělesněním její intenzivnější podstaty je nový černý odstín rozmarného květinového potisku, který zdobí krabičku Gucci Bloom Nettare di Fiori. Vzor lístků Toile de Jouy, třešňových větviček a květin, je černě orámován a objevuje se také na štítku světle růžové lahvičky.

KAMPAŇ
Ve snovém okamžiku, který natočil Glen Luchford, se hvězdy kampaně Dakota Johnson, Hari Nef a Petra Collins nacházejí v bytě a pijí čaj. Kolem nich vzkvétá příroda. Přerostlé rostliny a květiny se proplétají prostorem a přeměňují jej na místnost, která je intimní a neskutečná. Scény se pohybují na hranici snu a skutečnosti.


SLOŽENÍ:
Hlava:
ruže, zázvor
Srdce: jasmín
Základ: pižmo, pačuli