Karl Lagerfeld-Parfémovaná voda-3386460069526-LAGERFELD

Karl Lagerfeld vytvořil vonnou senzaci pro muže a ženu. Použití znovuobjevených střihů klasických ingrediencí  vytváří must-have kusy v jeho dokonalém krejčovském stylu bíle košile a černého saka. Tento rok Lagerfeld napsal novou kapitolu příběhu jeho vůní, zachycující esenci party noci ve dvou vůních, jedné pro ni a jedné pro něj. Nazývá je „Private Klub“.

Obě vůně byly inspirovány obrazem mladého sexy páru ve víru velkoměsta. Jejich jména se objevují na guest listu těch nejexkluzivnějších večírků. Překrásní a elegantní dva noční ptáci přelétávající z party na party, z klubu do klubu, proudí mezi rozjařenými luxusnímy undergrandovými místy. Všichni se otáčejí, když vstoupí do místnosti, jejich účast je zárukou pro divoký a nezapomenutelný večer.

Lagerfeld  si vybral své dvě oblíbené módní ikony, které zosobňují tento vzrušující pár: top modelku Barbara Palvin a top modela Baptiste Giabiconi. Zachyceni v černé a bílé přecházející pařížskou ulici. Tento pár je naprostým vyjádřením mládí a nadčasovosti, kterou chce Lagerfeld personifikovat. Giabiconi je štíhlý a chic, Palvin je smyslná a oslňující.

Vůně pro ni
Parfumérka Sophie Labbé říká, “Private Klub používá směs jiskřivého bergamotu, okořeněného růžovým pepřem v horních tónech, krémového pižma v srdci a dotekem mandlí v základních tónech. Tento kontrast reprezentuje přímou a jasnou auru VIP ženy na soukromém večírku. Vyzařující intenzivní vášeň a planoucí energii. Proto jsme stvořili květinové srdce složené z výjimečné růže, fialky a magnolie.”


Hlava: citrón, růžový pepř, bergamot.
Srdce: růže, fialky, magnolia.
Tělo: kašmír, mandle, pižmo.