Informace o produktu

Nejvyšší řada kosmetiky pro zralou pleť s legendární mateří kašičkou a zlatem. Koncentrát proti všem příznakům stárnutí. Elixír Royal je vysoce koncentrovaný produkt, který působí hluboko v buňkách pleti pro maximální účinek proti stárnutí. Je inspirovaný zázračnými zdroji z přírody. Schopnost intenzivní obnovy elixíru zmírňuje výskyt vrásek, zesvětluje tmavé skvrny, zjemňuje pokožku a obnovuje její mládím zářící vzhled.

Použití: aplikujte ráno a večer pod Krém Royal.

PROGRAM ROYAL kosmetiky Orlane s 24 karátovým zlatem a mateří kašičkou je luxusní kosmetikou proti stárnutí. Splňuje ty nejnáročnější cíle v prevenci stárnutí. Tyto výjimečné produkty s přímo lahodnou texturou dodávají pleti tajemství dlouhověkosti.

MATEŘÍ KAŠIČKA je jako opravdový elixír mládí známá již od antiky. Je výhradní potravou královny matky, která díky ní žije padesátkrát déle než ostatní včely. Orlane ji uvedl poprvé v roce 1953 v Krému a la Gelée Royale. Obsahuje širokou různorodost aminokyselin, zejména 8 aminokyselin, které lidské tělo nemůže syntetizovat a musí si je najít v každodenní stravě (izoleucin, leucin, lysin, metionin, fenylalanin, treonin, tryptofan a valin). Dále velké množství vitamínů, zj. A, C, D, a E a hlavně vitamíny skupiny B (mateří kašička má největší obsah vitamínu B5 ze všech známých přírodních produktů) a minerální látky a stopové prvky (vysoká koncentrace vápníku, hořčíku a draslíku, dále železa, síry, fosforu, silikonu, sodíku, fosforu a mědi). Mateří kašička revitalizuje, dodává pleti energii, stimuluje buněčnou energii, sjednocuje odstín pleti a dodává jí rovnováhu.

24 KARÁTOVÉ ZLATO má mimořádné účinky proti stárnutí. Orlane používá zlato v koloidní formě (tzv. zlatá voda), díky čemuž je ještě silnější a jeho stopové prvky se skvěle penetrují do pleti. Zlato má antioxidační a ochranné účinky. Počátek používání zlata na poli medicíny a vědy se datuje již před více než 5000 lety. Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a používá nejnovější technologie.