Informace o produktu

Noční regenerační krém na vrásky je hutný bílý krém. Zesiluje noční samonápravné mechanismy pleti a regeneraci buněk díky cíleným aktivním látkám pro intenzivní korekci vrásek a buněk. Přináší okamžitý pocit komfortu. Noc po noci se pleť regeneruje a vrásky vyhlazují. Pro viditelně mladší pleť. Pomůže vaší pleti „zapamatovat si“ svoje mládí.

 
Jeho koncentrované ingredience jsou aktivovány vysoce energizovanou molekulou prodlužující život buněk a zvyšující buněčnou obnovu pro nápravu vrásek, buněk a DNA. Tyto precizně cílené látky bojují proti negativním dopadům stresu.
 
Použití: aplikujte na noc na vyčištěnou pleť.
 
Program na vrásky Antirides Extreme s patentovanou látkou Mémoxyle® působí na paměť buněk a pomáhá pleť znovu omladit. Nová generace výrobků na vrásky stimuluje nápravu epidermu. Zásadním objevem je látka Mémoxyle®, která zasahuje do mezibuněčné komunikace, a tím působí na obnovu pleti a prodlužuje její mládí. Jde o komplex látek stimulujících nebo nahrazujících cytokiny. To jsou buňky, které dávají pleti informaci, aby se regenerovala. Novinkou jsou speciální noční produkty na vrásky, které využívají přirozené regenerace pleti během spánku. Jde o nejúčinnější noční program na vrásky pro ženy od 40 let. 
 
Všechny výrobky kosmetiky Orlane dnes obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje.  Podstatou této kosmetiky je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých  přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. 
 
Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a používá nejnovější technologie.