Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
30 ML 30 ML
Kód 00028311

1 199 Kč 1199.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Třetí pánskou vůní z linie BOSS BOTTLED se stala BOSS BOTTLED. SPORT. – novinka uvedená v březnu 2012. BOSS BOTTLED. SPORT. je svěží, smysly stimulující a neoddiskutovatelně mužnou vůní, která dovede naladit mysl na nadcházející výzvy. 

Muž BOSS BOTTLED. SPORT. je připravený dosáhnout úspěchu – je soutěživý, zdravě sebevědomý a ambiciózní. Dosažení cíle pro něj není náhodou či štěstím, ale metou, ke které se dostává pomocí dokonalé psychické přípravy. Nová vůně obsahuje úchvatně povzbudivé citrusové tóny v kombinaci s čistým a svěžím dřevitým akordem. Výsledkem je high-tech energizující vůně, která navodí perfektní přípravu na budoucí výzvy.

Hlava: – zostřuje smysly
Smysly okamžitě aktivuje jiskřivý koktejl z citrónu, grapefruitu a plodu yuzu se špetkou růžového pepře zlepšuje smysly a pomáhá maximalizovat reflexy těla i mozku. 

Srdce: – síla mysli
Levandule a kardamom v kombinaci s jemnou aldehydovou mlhou jsou hnacím motorem celé kompozice a nastartují motivaci, díky které nic není nemožné.

Základ: – Fyzická odolnost
Nezpochybnitelná mužnost vetiveru, pačuli a fazolek tonka zajišťuje základu vůně přímou cestu k úspěchu.

BOSS BOTTLED. SPORT. – flakón
Flakón BOSS BOTTLED. SPORT. vychází z ikonického designu klasické BOSS BOTTLED, ale oproti originálu se liší jemnou změnou reflektující povzbuzující charakter nové vůně - matné sklo symbolizuje její čistotu a svěžest. Krabička s efektem uhlíkových vláken je symbolem vysoce výkonné povahy vtělené do vlastní vůně.