Informace o produktuSTORIES

Nespoutaná, zvídavá, sebevědomá

Připravte se na vůni plnou překvapivých kontrastů, které na vás čekají i v ulicích New York City. DKNY Stories je květinově orientální vůní v moderním ženském pojetí. Svěží tóny růžového pepře a růžové guavy vás dovedou hlouběji do jejího srdce, ukrývajícího květinovou vůni černých mečíků, zatímco teplo a smyslnost vanilky, santalového dřeva a ambry je zcela návykovou kombinací a nezapomenutelným příběhem. Díky koncentrovaným složkám nabízí dlouhotrvající výdrž a je vhodná pro každodenní nošení. DKNY Stories je vůní, která píše svůj vlastní příběh pokaždé, kdy ji máte na sobě.

#
#Hlavní složky:
růžový pepř, růžová guava, černý kardamom, jasmín sambacký, bílý čaj, černý mečík, vanilka, bílé santalové dřevo, ambraInspirováno chvilkami dobrodružství, které vám vdechují nový život, a pulzujícím rytmem města plného nikdy nekončících příběhů. Balení: Z každého úhlu pohledu je flakon vůně DKNY Stories Eau de Toilette ohromujícím odrazem města New York. Moderní a elegantní. Propracovaný a architektonický. Ženský a silný. Skleněný flakon vůně DKNY Stories Eau de Toilette ve tvaru mnohostranného hranolu je nyní v mléčně růžovém provedení a svým designem připomíná mrakodrap zářící v paprscích slunce. Luxusní sklo pak tvoří ideální podklad pro ikonické DKNY logo. Matně růžový karton je oslavou ikonického New Yorského panorama, zatímco boční strany kartonu vyobrazují Brooklyn Bridge a Chrysler Building.

#

Připravte se na vůni plnou překvapivých kontrastů, které na vás čekají i v ulicích New York City. DKNY STORIES je květinově orientální vůní v moderním pojetí. Samotný začátek příběhu této vůně nalezneme u tvůrce parfémů Stephena Nilsena – “Inspirací pro mne byly fotografie historického i současného New Yorku.” Nilsen do úvodu vůně zasadil tóny růžového pepře a růžové guavy, které vás dovedou hlouběji do jejího srdce, ukrývajícího květinovou vůni černých mečíků. Aroma růžové guavy ve vás navodí atmosféru, jakou můžete zažít při východu slunce, které celé město zaleje svou zlatavou září. Vůně černých mečíků je vyjádřením sofistikovanosti New Yorku. Teplo a smyslnost vanilky, santalového dřeva a ambry je zcela návykovou kombinací a nezapomenutelným příběhem. Parfém DKNY STORIES je vůní, která píše svůj vlastní příběh pokaždé, kdy ji máte na sobě.