Informace o produktu

MICHAEL KORS - Wonderlust - Parfémovaná voda pro ženy

"Nechte se vést vášní."
S novou vůní Wonderlust odhaluje Michael Kors výrazný styl a odvahu. Vůně představuje svěží pohled do světa krásy Michaela Korse, inspirovaná nejen cestou, ale i cílem.

"Wonderlust zrcadlí nekonečnou touhu po dobrodružství, romantice a objevování,” říká Michael Kors. “ Je určená pro ženu s přirozenou zvědavostí, vášní, vírou v sebe sama a schopností následovat své srdce."

Úchvatná vůně, sebevědomá a vždy sexy, Wonderlust evokuje život, jehož součástí je krása, inspirace a smyslnost. Vůně inspirovaná neočekávaným, neznámem a exotičnem. V tomto vášnivém světě je dovoleno vše.

Směs luxusních květů se mísí s lahodnými kořeněnými tóny. Vůně se otevírá se svěžestí italského bergamotu a dráždivou jiskrou růžového pepře, které jemně doplňuje mandlové mléko. Zářivá květinovost má okouzlující charakteristiku, která je prohloubena o provokativní hvozdík, dotvořená jemným vanilkovým pohlazením otočníku. Exotický a krémový pocit, který zahaluje vůni, je tvořen z pryskyřice Benzoe Siam, santalového a kašmírového dřeva, dokončí opojné objetí vůně.

SLOŽENÍ:
Hlava: italský bergamot, sicilská mandarinka, mandlové mléko, růžový pepř
Srdce: jasmín, hvozdík, jasmín arabský, otočník
Základ: kašmírové dřevo, pryskyřice Benzoin Siam, santalové dřevo