Informace o produktu

GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIOIA - Parfémovaná voda pro ženy

Vůně plná radosti.
Vytvořená v souladu s přírodou. Vůně, do níž se promítá svěžest zeleně, křišťálová voda a smyslnost země.

Emoce mezi zemí a mořem, Acqua di Gioia je esence radosti extrahovaná ze samotného srdce živlů. Acqua di Gioia oslavuje ženu a přírodu v povznášejícím úniku, při němž se všechny smysly probudí. Už od prvních rostlinných tónů si Vás podmaní úžasná euforie.

Rozdrcené listy lahodně opojné máty obohacené o plátek citronu „Primo Fiore“, utrženého během první sklizně v italské Kalábrii. Tento dojem přechází v uklidňující pocit znovuzrození díky vodnímu jasmínu, který této vůni propůjčuje neočekávané sofistikované vodní tóny. V základu nese Acqua di Gioia charakteristiku vody čerpané ze Země. Smyslný hnědý cukr ozařuje srdce z cedru a labdanumu, jedné z mála rostlin obsahující zvířecí tóny.

Složení vůně:
Hlava: máta, italský citrón
Srdce: vodní akord, vodní jasmín
Základ: cedrové dřevo, hnědý cukr, labdanum

Složení produktu

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL p-CRESOL, BENZYL ALCOHOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, GERANIOL, CITRAL, BUMETRIZOLE, BENZYL BENZOATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CINNAMAL, MET