Informace o produktu

Nová, jemná interpretace moderní bohyně

Dahlia Divin, ztělesnění smyslnosti ve vůni moderní bohyně, jejíž charisma a síla přitažlivosti jsou známy. Dnes tato nadčasová a neustále se vyvíjející ikona představuje novou tvář své ženskosti. Čistota a jemnost vycházejí z této bohyně a její okouzlující krása vyzařuje zevnitř a oslňuje svět.

Parfém Dahlia Divin Nude se krásně a pomalu rozvíjí na kůži. Tato božská vůně je je velmi intimní, a osobní a zahalí vás do delikátní květinovo pižmové vůně. Je svůdná jako nikdy předtím. Bohyně, Dahlia Divine, se znovuzrodila v novém světle – čistém, smyslném, zářivém.

Vůně tak jemná jako šepot bohyně

Tato květinovo ovocná, pižmová vůně se odhaluje v jasné a svěží květinové podobě. Její pižmový akord zahalí kůži do božské vůně.

Nejprve vás čaj z pomerančových květů zasáhne svěžími a krystalickými nóty, a poté vystoupí do popředí nasládlá vůně šťavnatých meruněk. Éterické květinové srdce vůně je povýšené o lístky jasmínu a růží. Základní nóty vůně tvoří světlé dřevo s bílým pižmem, které zahalí pokožku do hedvábné stopy, jako příslib posledního pohlazení.

SLOŽENÍ:
Hlava: broskev, pomerančový květ
Srdce: růže, vonokvětka, jasmín
Základ: pižmo, dřevo