Informace o produktu

#CAJOY


 


SCANDAL
Eau de Parfum

 

Odvažte se být skandální! Scandal ztělesňuje ženskost Jean Paul Gaultier, elegantní Pařížanku, slavnostní a sexy, která se vyskytuje ve vulgárních částech Paříže.


 


VŮNĚ

 


Medová chypre. Scandal je předávkování potěšením, nový druh vůně pro ženy. Lahodný med v kombinaci s elegantní gardénií a smyslnou pačuli: závislost, která je tak Jean Paul Gaultier.

#CAJOY
#CAJOY

 

FLAKON

 


Scandal má pro originální vůni super elegantní skleněný flakon. Samotná vůně je v ženské, intimní a pudrově růžové barvě. Co je ale nejdůležitější, vůně Jean Paul Gaultier za posledních 20 let přicházely pouze a jen v podobě torza. Takže pokud jste si říkali, kam se poděly nohy, tak tady jsou! Jean Paul Gaultier ví, jak způsobit skandál tím, že zůstane věrný sám sobě.

Složení produktu

ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) BENZYL SALICYLATE LIMONENE ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE LINALOOL COUMARIN ETHYLHEXYL SALICYLATE ALPHA-ISOMETHYL IONONE CITRAL GERANIOL BENZYL ALCOHOL BENZYL BENZOATE CI 60730 (EXT. VIOLET 2) CI 17200 (RED 33) CI 19140 (YELLOW 5)